Dzisiaj chcę zaoferować twoją uwagę inne narzędzie do wizyty. Może nawet być postrzegany jako gotowa strategia zarabiania rynku. Ale dla tego musisz zainstalować dodatkowy wskaźnik AALINES. Znajdziesz go także w archiwum, link, do którego opuszczę na końcu tego artykułu. Wskaźnik awaryjny bez ponownego przeceniania Exodus generuje dość dokładne sygnały, aby otworzyć pozycje handlowe. Tajemnice jego algorytmu są nieznane. Ale to nie jest takie ważne. Najważniejsze jest to, że wskaźnik sugeruje wysokiej jakości sygnały. Exodus można wykorzystać do zarabiania pieniędzy na dowolne narzędzia handlowe. Ale nadal lepiej wybrać pary walutowe, które wykazują wysoką aktywność. Nie ma prawie żadnych ograniczeń w terminach czasowych. Nie zaleca się handlu tylko przez minuty.

Jak skonfigurować wskaźnik

w parametrach Będziemy zainteresowani tylko jedną zmienną – rama czasowa. Ale ma funkcję. Nie powinno być czasowe, w którym handel jest prowadzony, ale starszy okres czasu. Na przykład, jeśli handlujesz W 15-minutowym wykresie musisz określić czas h1. Jeśli handel jest przeprowadzany na wykresie 30 minut lub godzinę, w tym ustawieniach przepisujemy H4. Dolna linia jest taka, że ​​wskaźnik ten stanowi sygnały oparte na analizie sytuacji rynkowej w starszym okresie.

warunki do otwartych transakcji

Exodus pojawia się na wykresie w postaci dwóch linii, które są okresowo przecinające. W punktach przecięcia strzałki sygnału czerwonego lub zielonego pojawiają się w zależności od kierunku sygnału. Wskaźnik Aalines. Jest to filtr sygnałów przychodzących do otwarcia zamówień handlowych. Jest kanałem.

Kup 10111

Jeśli linia wskaźnika Blue Exodus przekroczyła czerwoną linię w dolnym kierunku, a na wykresie pojawiła się zielona strzałka, jest to sygnał, aby otworzyć zamówienie zakupu. Ale można to zrobić pod warunkiem, że cena dotknęła dolną granicę kanału i uciekł od niej. Jednocześnie sam kanał jest skierowany.

Sprzedaż

Aby otworzyć transakcję SEL, konieczne jest Linia Exodusa niebieskiego koloru przekroczyła czerwoną linię w kierunku od góry do dołu, a na wykresie pojawiła się czerwona strzałka. Dodatkowe warunki: Cena dotarła do góry kanału i walczył, kanał jest skierowany w dół. Aby zainstalować straty stop, użyj granic kanału. Do mocowania zysków, skup się na kanale. Część transakcji może być zamknięta, gdy osiąga się cenę środkowych linii, a pozostała część – gdy cena zbliża się do przeciwnej granicy kanału. I ostatnia rzecz, którą chciałbym powiedzieć. Nie możesz wziąć pod uwagę kierunku kanału i odkryć transakcje w stosunku do trendu. Na moim ekranie widać, że transakcje na sprzedaż byłyby również udane. Ale nadal ryzykuje w tej sprawie będzie rosła. Decydujesz. Pobierz wskaźnik awaryjny bez ponownego przeceniania i szablonu: Exodus Inga Fodorova 24.10.2021 Nagrywanie wskaźnika ARROWER EXODUS nagrywanie po raz pierwszy pojawił się Forex-for-you.ru. .