Czy jest lepszy sposób, aby to zrobić niż rozwijać własny system handlowy lub korzystać z jednej z nich można znaleźć w sieci w wystarczającej ilości? To pytanie, które wielu przedsiębiorców musi zadać sobie. I nie ma definitywnej odpowiedzi na to. Poza tym, handlowcy różnią się w swoich opiniach. Niektóre z nich są pewni, że tylko self-made strategii może być opłacalne. Inni handlowcy uważają, że nie ma sensu tracić czasu na taką pracę. Przygotowana strategia handlowa jest dobrym rozwiązaniem.

Przygotowana strategia handlowa-plusy i minusy

Myślę, że główną zaletą takich systemów transakcyjnych jest fakt, że są one zwykle już wielokrotnie testowane w praktyce. Prawie nikt nie stawia nowo utworzonego TS w sieci. Zazwyczaj towarzyszą mu steatements handlowe. Pozwalają one analizować wynik handlowy i tworzą wstępną prognozę. Ponadto strategia handlowa może zostać przesunięta na rok programu. Dzięki temu łatwiej go przetestować. Nawiasem mówiąc, istnieje opinia, że strategie handlowe, które zostały wykorzystane na rynku przez długi czas, przestaje działać. Ale to nie prawda, oczywiście. Jest wiele dowodów na to. Być może będzie to wymagało tylko niewielkiej optymalizacji jego warunków w celu poprawy wyników handlowych.Drugą zaletą takich systemów jest to, że mogą one być dobrą okazją dla przedsiębiorcy do poprawy jego poziomu zawodowego. Ale to jest możliwe, jeśli wziąć handlu poważnie. Każdy TC jest ktoś pomysł. Jest to bardzo przydatne, aby zrozumieć, dlaczego takie warunki otwarcia, konserwacji i zamknięcia ofert zostały wybrane. Bliska obserwacja gotowego strategii handlowej pomoże nauczyć się lepiej zrozumieć rynek i zasady tworzenia TC. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy właśnie wszedł na rynek.Ale nie zawsze jest możliwe zrozumienie intencji autorów. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku systemów przeciążonych instrumentami analizy technicznej. W tym przypadku niemożliwe jest zrozumienie systemu. I to jest prawdopodobnie jedyną wadą w użyciu gotowych systemów transakcyjnych.

Własny pojazd-plusy i minusy

Ta strategia handlowa jest wynikiem własnych
obserwacji rynkowych i analizy różnych warunków rynkowych. To zrozumiałe.
do przedsiębiorcy w najdrobniejszych szczegółach. A to ułatwia optymalizację warunków
systemu obrotu w razie potrzeby. I to największa zaleta
własnych TS.Cóż, wadą samodzielnego tworzenia strategii jest jeden niezbędny wymóg. Przedsiębiorca będzie mógł wykonać tę pracę tylko wtedy, gdy ma już wystarczającą wiedzę i pewne doświadczenie w handlu. Przybysze na rynek nie będą w stanie poradzić sobie z takim zadaniem. Może próbować stworzyć TS, oczywiście, ale prawdopodobieństwo sukcesu jest bliskie zeru. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla początkujących jest gotowa do użycia strategia handlowa. I jak gromadzić wiedzę i doświadczenie, można spróbować stworzyć swój własny unikalny system handlowy.Inga Fiodorowa29.10.2019