Wymiana zagraniczna i inne rynki przypisują uwagę nie tylko dla samych handlowców. Są studiowane przez specjalistów w dziedzinie finansów. A zachowanie handlowców jest szczególnie zainteresowany psychologami. Analiza danych wykazała, że ​​na rynku pozostaje około 70% wszystkich początkujących inwestorów. Wskaźnik ten odzwierciedla sytuację w handlu nie tylko na rynku walutowym, ale także na innych rynkach. W każdym przypadku, aby osiągnąć sukces w handlu wymagać czasu i wysiłku. Specjaliści, o których napisałem powyżej, również studiował różne podejścia do zarobków na rynkach. Doszli do wniosku, że intuicyjny handel (jest również nazywany dyskretnym) pokazuje dobre wyniki handlowe. Jednocześnie ma swoje wady. Oto metoda handlowa, którą chcę powiedzieć dzisiaj. Przede wszystkim będziemy opisać to, co reprezentujemy. Intuicyjny handel sugeruje, że przedsiębiorca dokonuje decyzji handlowej w oparciu o poczucie rynku. Nie stosuje żadnych zasad i warunków do otwarcia zamówień. Techniczne i fundamentalne analizy sytuacji rynkowej Trader, oczywiście, są zaznajomiony, ale prawie nie zwraca uwagi. Najważniejszą rzeczą dla takiego przedsiębiorcy jest intuicja. Czuje się, gdzie idzie cena, a kiedy lepiej zamknąć transakcję. Stosunek do dyskretnego handlu w społeczności przedsiębiorcy Różne. Niektórzy handlowcy uważają jej rozpieszczanie, które często są zaangażowani w przybyszu. Ale ma również opinię, że intuicyjny handel jest dostępny tylko do wybranego. A taki handlowcy zarobią bardzo dobrze.

Plusy intuicyjnego handlu

przede wszystkim jest to wynik handlowy. Studiowanie tego problemu wykazała, że ​​handlowcy, którzy osiągnęli sukces w dyskretnym handlu zarabiać znacznie więcej. rozwiniętych intuicji przyczynia się do poprawy ludzkich właściwości osobistych. I to z kolei zwiększa skuteczność swojego handlu. Taki przedsiębiorca wie, jak szyć wiele niepotrzebnych informacji i uwzględniać tylko te dane, które mogą być przydatne. Intuicyjny przedsiębiorca działa szybko i skutecznie. Nie musi spędzać czasu na kalendarzu Thekanaliz i News. On Potrafi spokojnie ocenić sytuację na rynku i dokonać optymalnego rozwiązania.

minusy dyskretnego obrotu

to kilka z nich. Ale w rzeczywistości wszystkie wady mają jedną podstawę. Faktem jest, że psychologia osoby jest ułożona tak, że czasami widzi, co życzę, a nie co jest naprawdę. W związku z tym decyzje handlowe w intuicyjnym handlu mogą być bardzo subiektywne. Innymi słowy, jeśli przedsiębiorca chce, aby cena aktywów wzrasta, zobaczy potwierdzenie jej prawdopodobnego wzrostu. Zwłaszcza Dotyczy to tych handlowców, którzy intuicji rozwinęli słabo. Dlatego początkujący rynek nie trzeba spieszyć się, aby angażować się w handel oparty na intuicji. Ta opcja może rozważyć tylko specjalistów. Inga Fedorova 28.12.2021 Nagrywanie intuicyjnego handlu. Plusy i minusy. Po raz pierwszy pojawił się forex-for-you.ru. .