Dziś chcę wrócić do tematu przeniesienia środków do zarządzającego handlowcem do obrotu na rynku Forex. Inwestycje w rachunki PAMM może być bardzo udany, jeśli wybierzesz optymalną strategię dla tego typu zarobków. Właściwe podejście umożliwi inwestorowi zmniejszenie ryzyka utraty funduszy i zwiększy prawdopodobieństwo otrzymania stabilnego dochodu.

Save i mnożenie jest głównym celem każdego inwestora. W zależności od tego, który z tych dwóch zadań jest priorytetem dla inwestora, wybrana jest również odpowiednia taktyka. Jeśli ochrona funduszy jest dla niego niezbędna, lepiej jest korzystać z ostrożnych inwestycji. Jeśli inwestor jest gotów podjąć ryzyko w celu szybkiego zysku, to agresywna inwestycja jest bardziej odpowiednia dla niego. Porozmawiajmy o tych dwóch opcjach bardziej szczegółowo.

Konserwatywne inwestycje

Jeśli inwestor chce utrzymać pieniądze, a on jest zadowolony z małym dochodem, powinien użyć odpowiedniej strategii przy wyborze menedżerów. To wszystko o następujących. W rankingu kont PAMM na stronie internetowej firmy brokerów konieczne jest wybranie tych menedżerów, którzy mają długą historię. Wiek kont PAMM nie powinien być krótszy niż trzy miesiące. Następnie należy wyświetlić wybrane konta i sortować te z nich, które mają kapitał kierownika jest nie mniejsza niż $1000. Następnym krokiem jest Ocena rentowności wybranych kont. Nie może być mniejsza niż 50 procent za cały okres handlu. Patrząc na krzywej dochodowości. Powinno być stosunkowo gładkie, bez nagłych skoków i skierowane w górę. Zwróć uwagę na wypłaty. Nie powinno przekraczać 20 do 30 procent. Podsumowując, musimy lepiej poznać każdego menadżera. I jest to szczególnie ważne, aby przeczytać opis jego strategii handlowej. Powinna ona być zgodna z zamiarem inwestora, aby nie narażać zainwestowanych środków na wysokie ryzyko.

Pragnę zauważyć, że konserwatywne inwestycje w rachunki PAMM mają na celu generowanie dochodu przez długi czas. W związku z tym, wymagają one znacznych kwot pieniędzy od inwestora do obrotu. Konserwatywna strategia będzie odpowiednia dla tych, którzy mogą sobie pozwolić na inwestowanie w rachunki PAMM co najmniej $10 000.

Agresywne inwestycje

Strategia ta będzie działać
Inwestorzy, którzy mają nieznaczne kwoty do inwestowania (mniej niż
1000 dolarów) i jednocześnie są gotowi do podejmowania wysokiego ryzyka. Nadal mogą być
Jeśli korzystasz z jednej z prostych strategii. Na przykład, przed
Podwojenie kapitału kwota zainwestowanych pieniędzy zostaje wycofana przez inwestora. Oznacza to, że
inwestor może teraz tylko stracić to, co zdobył. Taka utrata psychiczna
łatwiej jest to zaakceptować, ponieważ Twoje pieniądze zostały już zwrócone na Twoje konto bankowe. Drugi…
Strategia polega na tym, że inwestor początkowo depozyty
zarządzania większą kwotą niż ta, którą zamierza handlować w przyszłości.
Odbywa się to w celu zmniejszenia ryzyka utraty środków pieniężnych szybciej. Powiedzmy..
inwestor planuje powierzyć Menedżera z $2 000. Ale po pierwsze, on uzupełnia
konto $4 000. Jak tylko kwota na koncie rośnie do $6 000,
inwestor wycofuje swój $4000 i pozostawia $2000 na swoim koncie
Dolarów.

Oczywiście, inwestycje w rachunki PAMM mogą być wykonane przez inne strategie. Ale nawet przy użyciu tych prostych metod pozwoli inwestorom znacznie zmniejszyć ryzyko i wzrost zarobków.

Inga Fiodorowa

19.06.2019