Jak nauczyć się kontrolować emocje

Nawet mając dochodową strategię handlową, można obliczyć straty zamiast oczekiwanego zysku. A powodem niepowodzenia jest psychologia. Strach sprawia, że przedsiębiorca podejmuje złe decyzje. Ze względu na niego, przedsiębiorca może przegapić korzystne sytuacji, aby wejść na rynek lub zamknąć porządek wcześniej niż powinno być zrobione. Brak dyscypliny może być również przyczyną strat. Nieprzestrzeganie warunków systemu transakcyjnego zrujnował wiele depozytów. Zdarza się, że przedsiębiorca zapomina o ustalonych zasad CU pod wpływem emocji. Dlatego bardzo ważne jest, aby nauczyć się kontrolować emocje. Jest to warunek konieczny do zyskownego obrotu. Istnieje wiele metod, aby rozwiązać ten problem. Dziś powiem ci o niektórych z nich.

Metody kontrolowania emocji

W celu zrozumienia
pierwszej metody, polecam oglądanie oddechu w czasie gwałtowny wzrost.
emocji. To nigdy nie jest spokojne. Zwykle, pod wpływem emocji, ludzie
rozpocząć oddychanie sporadycznie, chaotycznie. Jeśli istnieje takie połączenie, dlaczego nie
nie używać go do uspokoić. Jeśli czujesz strach,
emocje, nerwowość, a następnie spróbuj przesunąć uwagę na oddychanie. A potem, uh…
wrócić do normalnego. Oddychaj płynnie i spokojnie. I wkrótce będziesz
zauważysz, że Twoje emocje są osłabienia. Możesz natychmiast ustawić się na spokojny
handlu tą metodą. Obserwować 5-10 minut przed rozpoczęciem pracy
na oddech. A jeśli są odchylenia, popraw je.

Druga metoda jest również związane z oddychaniem. Jest to szczególnie przydatne, gdy zdarzyło się już nieprzyjemną sytuację. Na przykład, transakcja została zamknięta z dużą stratą, która spowodowała negatywne emocje. Musimy podjąć natychmiastowe kroki, aby przywrócić gładkie tło emocjonalne. W tym przypadku głęboki oddech pomaga bardzo dobrze. Weź 10-20 oddechów brzucha tak głęboko, jak to możliwe. Następnie Wstrzymaj oddech na kilka sekund, a następnie wydech powoli i spokojnie.

Tthe

Trzy metody jest odpowiednia dla tych, którzy mogą łatwo i szczegółowo przedstawić różne obrazy. Chodzi o wizualizację. Jeśli czujesz się emocjonalnie złamane po każdej utraty handlu, można spróbować wykonać następujące czynności. Zamknij oczy i Wyobraź sobie, że transakcja została zamknięta z Stop-Loss. Na tym zdjęciu widzisz siebie jako absolutnie spokojny i zrównoważony. Po prostu stwierdzić fakt straty, i nie powoduje żadnych emocji. Jeśli robisz to ćwiczenie każdego dnia przez 10 minut, Wizualizacja stanie się rzeczywistością w czasie.

Aby nauczyć się kontrolować emocje każdy może, jeśli nie pożałujesz tego czasu i zrobić wysiłek. Nawiasem mówiąc, uzyskane umiejętności będą przydatne nie tylko w handlu, ale w każdej sytuacji życiowej, jak również.

Inga Fiodorowa

11.02.2019