Kluczowy wzór świecy

Kluczowy wzór świecy

Aby ocenić sytuację na rynku, wielu handlowców wykorzystuje analizę graficzną. I naprawdę pokazuje wysoką wydajność. Ale tworząc rysunek graficzną, z reguły, wymagany jest znaczny czas. Jednak czasami wystarczająco dużo lub dwie świece, aby uzyskać wysokiej jakości sygnał na rynek. Kluczowe odwrócenie lub “Turn Turn” należy do takich spodni. W rzeczywistości składa się z jednej świecy.

Model Bull Reversal

jest utworzony na ruchu w dół. Kluczem odwróceniem jest bullish świeca, której minimum jest poniżej minimum poprzedniej świecy. Zamyka się powyżej ceny zamknięcia poprzedniej świecy. Na wykresie może wyglądać tak:

Kluczowy wzór świecy

, jak widzimy silny ruch w dół zaobserwowano na rynku. Jednak cena próbuje go kontynuować, nie powiodło się. Utworzyła kolejne minimum, ale potem odwrócił się, a świeca zamknęła ponad cenę zamknięcia poprzedniej świecy.

Niedźwiedź Model Key Reversal

W tym przypadku rynek istnieje ruch w górę, na którym pojawia się model wskazujący w prawdopodobny odwrócenie. Jest to świeca, której maksymalna jest powyżej maksimum poprzedniej świecy. W tym przypadku zamknięcie występuje poniżej ceny zamknięcia poprzedniej świecy.

Kluczowy wzór świecy

Zalecenia dotyczące stosowania wzoru

Skuteczność wniosku w handlu tego wzoru wzrośnie, jeśli go wykorzystuje, biorąc pod uwagę podstawowe czynniki i woluminy. Ponadto sygnał zwrotny Można uznać za silny, jeśli został utworzony w pobliżu ważnego poziomu.

Wejście do rynku, gdy taki wzór pojawia się na otwarciu następnej świecy. Jednak niektórzy handlowcy wolą ograniczyć ryzyko. W tym celu są nieco różne tłumaczenie modelu. Sygnał zakupu jest świecą, który nie tylko zaktualizował minimum, ale także zamknięty powyżej maksymalnego poprzedniego dnia. W związku z tym sygnał na sprzedaż uważany jest za zamknąć świecę poniżej minimalnej poprzedniej świecy. Jest inna opcja. Niektórzy handlowcy Wolisz zamknąć świecę sygnałową, która ma miejsce powyżej / poniżej lokalnego ekstremum. Oznacza to, że są one zorientowane na minimum / maksimum utworzone przez kilka ostatnich świec.

Po otwarciu zamówienia następuje dalszy rozwój wydarzeń na rynku. Jeśli na okres tworzenia 2-3 świece Transakcja pozostała w strefie ujemnej, lepiej go zamknąć.

W każdym przypadku Model Key Reversal wymaga pewnego doświadczenia, aby zastosować go w handlu. Możesz go zdobyć na wyniku demo.

Inga. Fedorova

25.09.2021

Nagrywanie klucza świecznika Key Reversal po raz pierwszy pojawił się forex-for-you.ru.

.