Jednym z przyczyn popularności wśród handlowców rynku walutowego jest wysoka zmienność. W okresach silnych ruchów cytaty mogą być dobrze zarobione. Jednak jako reguła trwała długo. Ale konsolidacja rynku może być przestrzegana przez długi okres czasu. Może być również używany do zysku. Ale dla tego musisz być w stanie zidentyfikować konsolidację i dowiedzieć się o podstawowych zasadach handlu w takiej sytuacji rynkowej. Dzisiaj chcę ci o tym powiedzieć. Na początku, wyjaśnię to Taka konsolidacja rynku dla tych, którzy w ogóle nie znają tej koncepcji. Jest to stan rynku, w którym cena porusza się w małym zakresie. Innymi słowy, siły “byków” i “niedźwiedzi” są w równowadze względnej.

Bunctions Consolidation

Aby handel być skuteczny, musisz być w stanie kompetentnie określać granice konsolidacji. Można to zrobić ręcznie lub korzystać z odpowiednich wskaźników. Pierwsza metoda obejmuje utrzymanie poziomów wsparcia i oporu W przypadku cen minimów i maxima. Ułatwiają. Ponadto można użyć wskaźników takich jak paski Bollingera i kopert. Jednak w tym przypadku ważne jest, aby wybrać odpowiedni okres w ustawieniach.

Strategia handlowa

Nic w nim nie skomplikowane. Otwórz oferty handlowe z granic konsolidacji. Jeśli cena zbliża się, a następnie pokonaj dolną granicę, a następnie otwórz zamówienie kup. Odpowiednio, po usunięciu z górnej granicy otwierasz transakcję sprzedaży. Obowiązkowy Zainstaluj utratę stop. Można to zrobić na dwa sposoby. Gwarancja ograniczająca możliwą stratę przez umieszczenie nieco wyższej / poniżej granicy. Ale ta opcja nie zawsze jest skuteczna, ponieważ strata stop może pracować z losowymi wahaniami cen. Lepiej opublikować SL trochę dalej od granicy. Jego rozmiar może być równy w połowie zakresu ruchu cen. Jeśli chodzi o zysk, jest ustawiony w pobliżu przeciwnej granicy. Ale istnieje ryzyko, że cena będzie się rozwijać bez osiągnięcia poziomu zysku zysku tylko kilku Zwrotnica. Dlatego zalecam ustalanie zysków zysku. Część transakcji może być zamknięta, gdy osiągnięty jest środkowy zakres. Cóż, konieczne jest podjęcie decyzji w zależności od rozwoju sytuacji rynkowej. konsolidacji rynku może być źródłem zarobków dla przedsiębiorcy. Ale dla tego musisz mieć odpowiednie doświadczenie i postępować zgodnie z zasadami manifestacji. Inga Fedorova 29.01.2022 Nagrywanie konsolidacji rynku. Zasady handlu. Po raz pierwszy pojawił się forex-for-you.ru. .