Brexit

<Mark Carney visited the United States. carney="" visited="" the="" united=""></Mark Carney visited the United States.> Zwrócił się do Rady stosunków zagranicznych, która jest jednym z największych think tanków w kraju.

W swoim przemówieniu szef banku Anglii zauważył, że Funt brytyjski wykazuje obecnie wysoką zmienność. Wynika to z wysokiego stopnia niepewności powodowanej przez Brexit. Mark Carney ostrzegł, że sytuacja na rynku walutowym prawdopodobnie utrzyma się w najbliższym przyszłości. Będzie ona odzwierciedlać rozwój wokół Brexit. I są nieprzewidywalne.

Mark Carney powiedział, że teraz waluta krajowa Wielkiej Brytanii zerwała z walut krajów rozwiniętych. To jest na poziomie wschodzących walut rynkowych. Wynik Brexit może mieć wpływ na dynamikę globalnych rynków finansowych.

<In the three years since the UK referendum, the British pound has lost more than 20 percent of its value. the="" three="" years="" since="" the="" uk="" referendum,="" the="" british="" pound="" has="" lost="" more="" than="" 20="" percent="" of="" its=""></In the three years since the UK referendum, the British pound has lost more than 20 percent of its value.> Według ekspertów rynku walutowego, może spaść do poziomu $1,10 lub nawet osiągnąć parytetu z USA. Dolar. Nastąpi to, jeśli zostanie zaimplementowana najgorsza wersja Brexit. I to jest chaotyczne wyjście z UE, czyli bez porozumienia z władzami europejskimi.