Cześć, Drodzy przedsiębiorcy!

Po prostu pożegnaliśmy się z latem. W sierpniu, byłem aktywnie odpoczynku, więc było bardzo niewiele transakcji handlowych-tylko 16. Ale to nie jest to, że to, co jest ważne, ale ostateczny wynik. To dla mnie całkiem pozytywne.Zysk za sierpień wynosił $7411.Handluj w firmie maklerów Maximarkets.

Śledziłem wiadomości uważnie pomimo wakacji. Co pamiętacie o sierpniu? World News nie dodał żadnego optymizmu. Cóż, to było normą ostatnio, choć. Tramp nadal niszczy wszystko, co zostało stworzone wcześniej i, nawiasem mówiąc, nie im.

Konflikt handlowy z Chinami nabiera tempa. Chińskich urzędników wysokiej rangi odwiedził Waszyngton, aby jakoś rozstrzygnąć różnice w handlu. Ale kiedy mamy tutaj, wyszliśmy. Wynik wizyty jest, można powiedzieć, zero. Nawiasem mówiąc, w tym tygodniu Chiny mogą otrzymać kolejną “transzę” obowiązków z USA. Tym razem $200 000 000 000.

Północnoamerykański obszar wolnego handlu (NAFTA) jest na skraju śmierci. Trump zgodził się na nową umowę z Meksykiem, a on nie jest zainteresowany w Kanadzie w ogóle (zgodnie z tweets amerykańskiego prezydenta). W istocie, zaproponował jej dwie opcje: albo przyjść na łuk lub być wolny.

I wreszcie, Iran. Stany Zjednoczone przywróci sankcje wobec Iranu 7 sierpnia. I, oczywiście, Pan Trump nie obchodzi, że cała grupa państw pracuje nad układem jądrowym z Iranem, który pozwolił na zniesienie sankcji na kilka lat.A teraz mam mały przegląd mojego handlu.

Najlepszy handel w miesiącu

Wnioskodawca za ten tytuł honorowy jest tylko jeden-sprzedaż pary euro/dolara. Kontrakt został otwarty na 2 i zamknięty 13 sierpnia. Zysk wynosił $9708. Decyzja handlowa została podjęta na podstawie analizy technicznej i z uwzględnieniem podstawowych czynników. Wejście na rynek zostało dokonane po cenach odbicia od silnego poziomu oporu. Decyzja ta została potwierdzona przez dalszy rozwój sytuacji na rynku. Cena zdecydowanie przeniknął dolnej linii trójkąta, a następnie przetestowane i zaczął spaść ponownie. Przed otwarciem transakcji statystyki zostały opublikowane w UE i USA. I było oczywiste, że Stany Zjednoczone miały o wiele bardziej imponujące wyniki gospodarcze niż Unia Europejska.

Co dotyczy najbardziej nieudanej transakcji, to kupuje USD/JPY. Nakaz został otwarty przez Trend. Jednak uwagi Banku Japonii nie wykracza bez śladu na rynku. Kurs pary walutowej zaczął się dość szybko zmniejszać. I zakończył się utratą $5688.Inga Fiodorowa04.09.2018
_