niezależny handel. zalety i wady.Każdy potencjalny inwestor musi najpierw zdecydować, w jaki sposób zamierza generować dochód. Jeśli chodzi o handel na rynku, musisz wybrać jedną z dwóch opcji: Self-Trading lub Zarządzanie zaufaniem. Aby decyzja była prawidłowa, konieczne jest dokładne zbadanie zalet i wad obu kierunków. Należy również wziąć pod uwagę osobliwości własnej psychologii i innych czynników.

Dziś chcę porozmawiać o zaletach i wadach niezależnego handlu. Nawiasem mówiąc, pomimo rosnącej popularności zarządzania zaufaniem, jest nadal często używany przez inwestorów. I są powody do tego. Więc, dlaczego jest self-Trading preferowany sposób zarabiania?

Korzyści płynące z niezależnego handlu

Następujące czynniki mogą być do nich określane.

  • Nie wiem, jak to zrobić, ale lubię podejmować decyzje dla siebie, w tym w handlu. Moim zdaniem, moja własna analiza i Ocena sytuacji rynkowej są bardziej wiarygodne. Decyzje handlowe podejmowane przez przedsiębiorcę, któremu inwestor ufa swoim funduszom, nie zawsze są jasne. I to prowadzi do napięcia emocjonalnego.
  • Odpowiedzialność za decyzje dotyczące otwarcia pozycji handlowych można również przypisać korzyściom. Oczywiście, łatwiej jest, gdy masz kogoś do punktu palcem w przypadku awarii handlowej. Ale to nie poprawi sytuację z rachunku transakcyjnego w jakikolwiek sposób. Analiza własnych błędów pozwala znacząco poprawić jakość handlu, a tym samym wielkość zarobków.
  • Self-commerce to okazja, aby poprawić swoje umiejętności zawodowe. I to jest klucz do pewności siebie i spokoju umysłu. Człowiek tak wie, że zawsze może zarabiać pieniądze.
  • I wreszcie, niezależny handel pozwala na eksperymentowanie w celu stworzenia bardziej wydajnych systemów transakcyjnych.

Brak niezależnego handlu

Chciałbym zwrócić uwagę na dwie główne wady.

  • Handel własny wymaga wystarczająco głębokiej znajomości rynku, metod analizy technicznej, zasad tworzenia strategii handlowych i ograniczania ryzyka.
  • To zajmie dużo czasu, aby handlować niezależnie. A jeśli dana osoba jest zaangażowana w inny rodzaj działalności, zarobki na rynku może stać się problematyczne dla niego.

Potężny tradingmoże być źródłem dobrego samopoczucia materialnego. Jednak w tym celu należy dołożyć większych starań, aby poprawić znajomość finansów i stworzyć zyskowny system handlowy. Jeśli nie ma takiego pragnienia, jest tylko jeden sposób: Zaufaj pieniądze do outsidera i nadzieję, że ZMA go w najlepszy możliwy sposób.Inga Fiodorowa27.08.2018