Zamówienia limitów stają się coraz ważniejsze, ponieważ rynek przyspiesza. Według CNN algorytmy komputerowe wykonują codzienną ponad połowę wszystkich transakcji na rynku akcji. Limit zamówienia, które ograniczają ceny zakupu i sprzedaży mogą pomóc inwestorom uniknąć uszkodzeń portfela z powodu gwałtownych wahań rynkowych, które inwestorzy widzieli ostatnio z udziałami Gamestock. Zajmijmy się razem, sprzedaj limit, co jest i jako używane w handlu.

Co to jest zamówienie limitowe?

Zamówienie limitowe pozwala inwestorowi sprzedać lub kupić działanie, gdy osiągnie daną cenę. Zakup nakazu jest wykonywany w określonej lub niższej cenie. Limit sprzedaży na sprzedaż odbywa się w określonej lub większej cenie. obrotu zamówień przez Twoje akcje tylko w określonej cenie lub wyższej. Ale zamówienie limitu nie zawsze jest wykonywane. Twoja transakcja odbędzie się tylko wtedy, gdy cena rynkowa działań osiągnie lub poprawiła w porównaniu z ceną limitową. Jeśli nigdy nie dotrze do tej ceny, nakaz nie zostanie wykonany. handlowców może ustawić nakaz limitowy na czas nieokreślony lub datę wygaśnięcia. Zamówienie limitu rejestruje zyski i widoczne dla całego rynku. Handlowcy wiedzą, że chcesz złożyć umowę, a cena wskazuje na inne ceny.

Dlaczego warto użyć zlecenia limitu?

handlowców, którzy nie chcą przegapić okazji, mogą korzystać z limitów zleceń we własnych interesach. Zamówienie limitowe może zapewnić kontrolę nad portfolio, nawet jeśli jesteś obecnie Czas nie śledzić rynku akcji. Możesz zjeść posiłek w okresie wysokiej zmienności na rynku, ale Twoja firma maklerska (lub bardziej prawdopodobna, jego komputer) rozpocznie transakcje, bez względu na wszystko. handlowców może korzystać z limitów zamówień, jeśli uważają, że działanie jest obecnie niedostateczne. Mogą kupować promocje i umieścić nakaz limitu na sprzedaż, kiedy dorosną. I odwrotnie, handlowcy, którzy uważają, że cena akcji jest przeszacowana, może złożyć nakaz limitowy na zakup akcji, Jak tylko cena spadnie. niestabilności rynku może również tworzyć możliwości, które przedsiębiorcy nie chce przegapić. Seria limitów zamówień na zakup i sprzedaż udziałów może naprawić krótkoterminowe wahania rynku.

Wady of Limit Zamówienia

Jeśli instalujesz zbyt niski limit zakupu lub zbyt wysokiej limitu sprzedaży, twoja promocja nigdy nie handluje. Załóżmy, że widget Co. Obecnie transakcje 15 USD za akcję i ustawisz nakaz zamówienia limitowego 10 dolarów. Akcja spada do 11 USD, ale nigdy nie spada poniżej, przed powrotem do 14 USD za akcję. Jeśli ustawiłeś wyższy limit zakupu, mógłbyś kupić udział z solidnym zyskiem. W międzyczasie Tymczasem można ustawić zbyt wysoką cenę zakupu lub zbyt niską sprzedaż. Twoje akcje są sprzedawane, ale zostawiasz pieniądze na stole. Na przykład przypuszczać, że kupiłeś promocje Widget Co. i zainstalowała zamówienie na sprzedaż na sprzedaż 15 USD za akcję, wierząc, że tak jest Wysoki poziom, dla którego pojawią się akcje. Akcja osiąga 15 dolarów, a twoje zamówienie przechodzi. Wkrótce potem cena akcji osiągnęła 18 USD. Instalując zbyt niski limit sprzedaży, możesz sprzedać swoje akcje przed i brak potencjalnego dodatkowego zysku.

Wyjście

Teraz, gdy znasz limit sprzedaży. Coś, pamiętaj, że mogą być idealnym sposobem, aby zapobiec pominiętym możliwościom inwestycyjnym. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli jesteś zainteresowany (i który inwestor nie powinien myśleć Czy to jest?) Wentylatory wolacyjne dla papierów wartościowych można zranić. Jeśli jednak obawiasz się, że kupujesz zbyt drogie lub sprzedaj zbyt tanie, możesz pracować w domu lub skonsultować się ze specjalistą. Nagrywanie o limicie sprzedaży: Co to jest i jak pojawił się forex-for-you.ru w handlu po raz pierwszy. .