Brexit

W rezultacie nie osiągnięto porozumienia z UE: warunki wyjścia nie odpowiadają żadnej ze stron. Regularne negocjacje w tej sprawie opóźnią ostateczną decyzję po upływie czasu.

 

Termin

 

W 2018, termin "ostateczny" dla Zjednoczonego Królestwa, który ma zostać wycofany z UE, ustalono na 29 marca 2019. I wszyscy się do tego doczekać: którego głos wygra?

<however, even="" on="" that="" day,="" the="" so-called="" vrechita="" did="" not="" happen.="" that's="" because="" one="" of="" chambers="" british="" parliament="" has="" once="" again="" postponed="" exit.="" and="" from="" moment="" on,="" political="" crisis,="" which="" was="" born="" in="" country="" back="" 2016,="" began="" to="" gain=""></however,><="" p=""></="">

"Czekamy ponownie…"

 

Październik dla Brexit

Ale do tej pory jego praca nie doprowadziła do porozumienia między stronami. Został zmuszony odroczyć oficjalne wycofanie się z UE. I tym razem, pod koniec stycznia 2020,.

.

<however, the="" state="" parliament="" may="" allow="" brexit="" to="" be="" held="" earlier="" if="" an="" agreement="" with="" european="" union="" is="" signed="" before="" end="" of="" october="" 2019.="" otherwise,="" uk="" exit="" procedure="" will="" completed="" no="" than="" in="" 2020.=""></however,><br="">Artykuły zaczerpnie z https://www.umarkets.com/ru/brexit/</br="">