Jako doświadczenie akumuluje, handlowcy zaczynają zauważać pewne cechy zachowania rynku w każdym dniu tygodnia. Oczywiście niemożliwe jest wymienić prawa. Niemniej jednak, wiedząc, że takie obserwacje nie boli. piątek zawsze był wyjątkowy dzień tygodnia. Dotyczy to nie tylko handlu na rynkach, ale także prawie każdy inny rodzaj aktywności. Wydaje się, że zostanie podsumowany przez wszystko, co robi w ciągu tygodnia. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak działa rynek w ostatnim dniu tygodnia, a to możliwe, aby zarobić Przed weekendami. Handel w piątek , wbrew niektórych opinii, może być dość sukces. Ale dla tego musisz wiedzieć o niektórych niuansach.

Wyjście wiadomości

To się stało, że w piątek, z reguły, ważne dane statystyczne wychodzą. Jest to szczególnie prawdziwe dla Stanów Zjednoczonych. W tym względzie przedsiębiorca jest konieczny rano, aby zobaczyć kalendarz wiadomości. Powiem, o której godzinie zostaną opublikowane statystyki, co może mieć wpływ na dynamikę stawki walutowej. Handel wiadomościami Popularne wśród części handlowców. Ale dla tego musisz posiadać odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jeśli ich nie masz, lepiej zawiesić handel w przypadku oczekiwanego wyjścia ważnych wiadomości.

Prognoza dla poniedziałku

Ruch cen w drugiej połowie dnia obrotu w piątek może sugerować, co wydarzy się na rynku na początku handlu w poniedziałek. Zauważono, że jeśli w tym czasie kurs rośnie pewnie, z wysokim prawdopodobieństwem wzrostu rynku będzie kontynuowany w poniedziałek. Odpowiednio, jeśli Cena w drugiej połowie piątku upada, a następnie na początku przyszłego tygodnia zostanie również zaobserwowany. Oczywiście nie mówimy o żadnej gwarancji. Prawdopodobieństwo takiej sytuacji rynkowej jest wysokie.

cotygodniowa świeca

Aby zarabiać pieniądze w piątek, musisz zobaczyć, co cotygodniowa świeca powstała na środku dnia handlowego. Jeśli na przykład ma długi górny cień, oznacza to, że byki nie mają możliwości zapewnienia wzrostu cen. Najprawdopodobniej w drugiej połowie Dzień nadal będzie się sprowadzić. Nawet jeśli wychodzi kilka ważnych wiadomości, po ostrych oscylacji cena powróci do poprzedniego kierunku ruchu. Możesz otworzyć zamówienie sprzedaży. Długi niższy cień jest sygnałem na temat prawdopodobnego wzrostu cen do końca dnia obrotu. Jeśli świeca z dużym ciałem i małymi cieniami powstała w środku dnia, a następnie z wysokim prawdopodobieństwem przebiegu ruchu kursu i w drugiej połowie dnia obrotu. Zgodnie z tym możesz dokonać rozwiązania handlowego. w tym samym czasie tworzenie Taka świeca tygodniowa, jak Dodia świadczy na niepewność na rynku. Precka dalszy ruch kursu walutowy jest trudny. W takiej sytuacji lepiej pozostać poza rynkiem. I nadal musi wziąć pod uwagę fakt, że pod koniec dnia obrotu niektórzy handlowcy zaczynają zamknąć rozkazy. Nie chcą ich zostawiać w weekendy. Jest to jednak nieznacznie, ale nadal może wpływać na przebieg pary walutowej. Handel w piątek może być opłacalny, jeśli dowiedz się, jak kompetentnie ocenić rynek Sytuacja i uwzględnić cechy handlu w tym dniu. Inga Fedorova 23.10.2021 Record Trading w piątek: funkcje i zalecenia pojawiły się po raz pierwszy Forex-for-you.ru. .