Czytelnicy blogu spotkania.

To był czerwiec i możemy to podsumować. Czerwca obrotu wzrosła mój depozyt przez $6137.

Handluja z firmą brokerów Maximarkets.

Ostatni miesiąc nie był nudny pod względem tła wiadomości. Donald Trump kontynuował oświadczenia dotyczące handlu. Było jasne, że nie będzie przedawnieć decyzji o cle. I to pogorszeniu konfliktu handlowego między USA i innych krajach. Przede wszystkim z Chinami i Unią Europejską.

Szczyt G7 odbył się w czerwcu. Wydawało się, że uczestnicy zgodzili się na wolny, sprawiedliwy i wzajemnie korzystny handel, co znalazło odzwierciedlenie w komunikacie końcowym. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie jeden nieprzyjemny fakt. Donald Trump wycofał swój podpis z tego dokumentu, co oczywiście nieco zepsuło nastrój G6.

Czerwiec 12-13, the U.S. Federal Reserve na otwartym rynku Komisja spotkała się ponownie i ostatecznie podniósł stopę do 1,75-2 procent. Rynki reaguje stosunkowo spokojnie, jak czekali na taką decyzję.

Cóż, kolejne wydarzenie w czerwcu, którego nie można zignorować, to spotkanie OPEC +. Stało się to w Wiedniu. Uczestnicy zgodzili się skorygować kwoty w ramach umowy 2016 i zwiększyć produkcję przez 1 000 000 baryłek dziennie. Mieli sporo, a Pan Trump nie był z tego zadowolony. Chciał, aby kraje OPEC zwiększyały produkcję o 2 000 000 baryłek dziennie. A Arabia Saudyjska wyraziła chęć spełnienia pragnienia amerykańskiego prezydenta, który nie był lubiany przez inne strony porozumienia. Generalnie, rynek ropy naftowej jest burzący. Tak samo jak wszędzie indziej, choć.

Coś mi się lubi o wiadomościach. Jestem w ruchu do mojego handlu.

Najlepszy handel w miesiącu

To była sprzedaż GBPUSD w dniu 14 czerwca po wydaniu słabych statystyk na temat gospodarki Wielkiej Brytanii i biorąc pod uwagę dane techniczne analizy. Zysk z transakcji wynosił 5030 dolarów.

Szczęśliwy w zeszłym miesiącu był handel na USDTRY pary walutowej. W trakcie wyborów prezydenckich, lira turecka szybko spada. Jednak ten trend zaobserwowano na krajowym rynku walutowym w Turcji już od kilku miesięcy. Zysk z tureckiej Lira handlu wyniosła prawie $8 000.

Cóż, najbardziej nieudanej transakcji miesiąca była sprzedaż USDRUB, który został zamknięty z utratą 6223 dolarów.

Lipiec-Sierpień jest najpopularniejszym czasem relaksu na całym świecie. Dlatego nie oczekuje się większych zdarzeń. Cóż, zobaczymy, co się dzieje, w rzeczywistości.

Czy chciałbyś zobaczyć moje zestawienie handlowe-oświadczenia w czerwcu? Następnie pobierz go poniżej:

oświadczenie-ffy-06-2018

02.07.2018