Witam czytelników bloga!

Chcę podzielić się moimi wynikami handlowymi z Tobą w październiku. Była wystarczająco aktywna. W ciągu miesiąca zamknąłem 77 transakcji handlowych. Łączny zysk z obrotu wyniósł $5928.

Mam konto transakcyjne z Maximarkets.

przegląd handlowy na październik. rynek ropy naftowej. najlepsze oferty miesiąca.Aktualności tło w zeszłym miesiącu nie pozwolił rynki odpocząć. Stopień napięć w konflikcie handlowym USA-Chiny pozostał wysoki. Ale w zeszłym tygodniu, nie było nadziei na upadek. Donald Trump dokonał głośnego ogłoszenia, że zamierza zawrzeć umowę handlową z Pekinu na szczycie G20. Jego prace rozpoczą się pod koniec listopada. Jednak Chiny nie wypowiadały się jasno na temat oświadczenia Trumpa. Rynek ropy naftowej spada w ciągu całego miesiąca, pomimo redukcji dostaw z Iranu. Ceny ropy naftowej były presją wzrostu produkcji w krajach OPEC i wzrost rezerw ropy naftowej w USA. Ale rynek kryptowaluta bardzo rzadko przypominał o jego istnieniu w aktualnościach. Jego dynamika była raczej słaba w przypadku braku znaczących czynników.

Najlepszy handel w miesiącu

W oparciu o kwotę zysku, taka transakcja może być nazywana kupą na parę NZD/USD. Została otwarta 10 października na podstawie analizy technicznej. Nie było żadnych ważnych wiadomości na temat dolara nowozelandzkiego w tym czasie.

Zamówienie zostało otwarte po potwierdzeniu odrzucenia z dolnej granicy kanałów. Zysk w wysokości $4215 został ustalony przy zbliżaniu się do ceny do przeciwległej granicy kanału.

Udane oferty można również przypisać do sprzedaży ropy naftowej na spadek cytatów po opublikowaniu danych na temat wzrostu rezerw w USA. przez American Petroleum Institute. W tym samym czasie, nie tylko wzrosła, ale znacznie przekroczyła prognozy analityków. Dwie oferty na sprzedaż zostały zamknięte z całkowitym zyskiem w wysokości $6450.

Przykładem nieudanej transakcji jest sprzedaż akcji Tesla. Podjęłam decyzję po jednym z oświadczeń Ilona Mask, które na rynku zawsze negatywnie oceniane ostatnio. Jednak ruch w dół był krótki, a porządek handlowy został zamknięty z utratą $3720.

W tym miesiącu będzie to interesujące obserwować kłótni między Chinami i USA, jak również reakcja rynku ropy naftowej do wejścia w życie w USA. Sankcji. Cóż, w tym tygodniu czekamy na Fed do decydowania o cenach.Status handlowy w październiku:oświadczenie-ffy-10-2018Inga Fiodorowa05.11.2018
.