Cześć, Drodzy przedsiębiorcy!Tak się stało, że z powodów osobistych przestałem handlować na wystarczająco długi czas. Ale teraz wszystkie problemy są rozwiązywane, a ja jestem z powrotem w biznesie.Chcę powiedzieć trochę o moim handlu w zeszłym miesiącu.Łączna liczba transakcji-20. 14 z nich zostało zamkniętych z zyskiem. Pod koniec sierpnia zysk wyniósł $625.Nadal handluję z Maximarkets.Pomimo faktu, że Sierpień jest tradycyjnie najbardziej "wakacje" miesiąc, kanały informacyjne nie wydają się odpoczął. I tak są rynki. Świat finansowy uważnie podążał za wiadomościami, które dotyczyły dwóch tematów: konfliktu handlowego między Stanami Zjednoczonymi. i Chinach oraz Brexit. I nie było pewności w obu kierunkach. Wszystko, co Pekin i Waszyngton zdołały uzgodnić, to wznowienie negocjacji. Ale to nie jest jasne, gdzie mają zamiar prowadzić. Zawarcie umowy handlowej nie jest jeszcze widoczne. W Wielkiej Brytanii, jak władze europejskie umieścić go, to całkowity bałagan. W sierpniu Boris Johnson próbował negocjować z Brukselą, aby zmienić warunki umowy, ale nie powiodło się. Globalna zmienność jest również odzwierciedlona na rynkach.

Najlepszy handel w miesiącu

Mam głównie koncentruje się na moim handlu na
rynku złota, który jest znany jako wrażliwy na ważne wiadomości światowe.
Największy zysk został wykonany z zakupu metali szlachetnych. Zrobiła trochę
ponad $2 000.1 sierpnia Donald Trump ogłosił kolejny wzrost ceł na chińskie towary. Oznaczało to, że stosunki handlowe między tymi dwoma krajami nadal się pogarszały. Reakcja rynków w takiej sytuacji była przewidywalna. Inwestorzy, oczywiście, będzie zwracać uwagę na złoto. Więc otworzyłem ofertę kupna. Następnego dnia handlowego wziąłem zysk.Pod koniec miesiąca jeszcze jedna zyskowna transakcja na złoto została zamknięta.
Zysk wynosił $1060. Ogólny wynik miesiąca handlu zrujnował Funt. Brytyjski
Waluta stała się tak nieprzewidywalna jak sytuacja Brexit. W wyniku dwóch transakcji
konto handlowe zmniejszyło się o ponad $4 000.Pozostała część transakcji zakończyła się nieznacznym
wyniki. W zeszłym miesiącu nie handlułam kryptowalutami. Ale na tym rynku.
Mam zamiar zwrócić uwagę na siebie. Moim zdaniem, w dłuższej perspektywie, możemy oczekiwać,
poważnych ruchów.Ale najważniejsze jest to, że pomimo tak dużych strat, udało mi się zakończyć sierpień z małym zysku. Mam nadzieję, że wrzesień będzie bardziej opłacalne.Sierpień sytuacja handlowa:Inga Fiodorowa11.09.2019