Hello, Drogi czytelników Blog! z latem, które pożegnaliśmy. Ale handel kontynuuje. Jak zawsze chcę dzielić się z tobą wynikami handlowymi. Sierpień zakończył się dość pomyślnie. Zysk za ten miesiąc wyniósł 3895 USD. Zamknąłem 30 transakcji handlowych, w tym 23 z zyskiem. Za zarobki na rynku, korzystam z usług firmy Maxim. sierpnia jest tradycyjnie spokojnym miesiącem pod względem wiadomości. Ważny lull. Niemniej jednak były jakieś wydarzenia, który przyciągnął uwagę uczestników rynku. Pod koniec sierpnia roczna konferencja odbyła się w Jackson-how. Inwestorzy czekali na pojawienie się pewności dotyczącej dalszej polityki Fedreva, po przemówieniu na konferencji jego głowy Jerome Powell. Ale nie słyszali nic nowego. Jerome Powell rozmawiał o udanej renowacji amerykańskiej gospodarki, pewnej poprawy na rynku pracy i czasowym charakterem wzrostu inflacji. Jeśli chodzi o upadek listy aktywów, głowa Fed Stany Zjednoczone dokonały początku tego procesu w bieżącym roku.

Najlepsza okazja

w sierpniu aktywnie sprzedawałem olej i złoto. Ale pary walut nie poszły bez uwagi. Tak stało się, że zlecenia handlowe stały się “zwycięzcy” zarówno w nominacji “Najlepsza transakcja”, jak iw nominacji “Najgorsza oferta”. Maksymalny zysk Otrzymałem transakcję na zakup ropy 24 sierpnia. W tym dniu surowce zaczęły być pewnie rosnąć pod wpływem tła wiadomości. Dwa czynniki wpłynęły na nastrój uczestników rynku. Stało się znane, że władze Chin udało się powstrzymać rozprzestrzenianie się delta koronavirusa. Oznacza to, że spadek popytu na ropę w tym kraju jest mało prawdopodobne. Ponadto ogień na jednej z meksykańskich platform produkujących oleju doprowadziły do ​​zmniejszenia produkcji o ponad 400 tys. B / C. transakcji handlowych szybko osiągnął poziom zysku. W rezultacie uzyskano zysk w wysokości 1192 dolarów. Umożliwiło to zrekompensować część straty zapisanej w dwóch zamówieniach w handlu naftowym na początku miesiąca. . We wrześniu rynki oczekuje się na rynkach. Miesiąc rozpoczął się od następnego spotkania OPEC +. Uczestnicy transakcji postanowili jeszcze nie zmieniać warunków. Sojusz będzie nadal zwiększyć objętość produkcji 400 tysięcy b / s. Teraz handlowcy czekają na wyniki spotkania Komitetu Operacji na temat otwartego rynku Stanów Zjednoczonych. Jest zaplanowany na 21-22 września. Oświadczenie o moim obrotu w sierpniu:

Inga Fedorova 04.09.2021 Przegląd nagrywania na sierpnia. Zysk – 3895 USD. Po raz pierwszy pojawił się forex-for-you.ru. .