Pozdrowienia, Drodzy Handlowcy! Ukończony jest następny miesiąc handlowy. Wynik, możesz powiedzieć stabilny. Pod koniec września moje zyski wyniosły 3601 USD, co stanowi tylko nieco mniej zarobki w poprzednim miesiącu. Zamknąłem 38 zamówień sprzedaży. W 29 transakcjach odnotowano zysk. Firma Maklerska Maximets pomaga mi . we wrześniu nie było nudne na rynkach światowych. Wysoce wysoka aktywność przyczyniła się do tła wiadomości. Rynek ropy róży ładnie. Gaz w Europie przeleciał w cenie prawie dwa razy. Rynek złota, przeciwnie, spadł na tle wzmocnienia dolara. Najważniejszym wydarzeniem w zeszłym miesiącu był następnym posiedzeniem Komitetu ds. Operacji na otwartym rynku Federalni Federalnych USA. Inwestorzy nie oczekiwali decyzji o zmianie DCP. Jednak założyli, że amerykański bank centralny ogłasza określony czas rozpoczęcia programu bodźca. I można to powiedzieć, stało się. Jerome Powell, mówiąc na konferencji prasowej, powiedział, że już na listopadowym spotkaniu FOMC Podjęto decyzję o zmniejszeniu wielkości zakupu obligacji. Jeśli chodzi o stopę procentową, to nie zwiększa go. Kwestia ta może być rozpatrywana przez amerykański bank centralny, jeśli inflacja będzie na wysokim poziomie przez długi czas.

Najlepsza okazja

Powiedziałbym, że w zeszłym miesiącu taka ocena może być podana przez kilka zamówień. Wszystkie były otwarte na oleju. Ogólnie rzecz biorąc, handel ten rynek powiódł się dla mnie. 9 transakcji 8 zostało zamkniętych z zyskiem. Ogólny Zysk z handlu naftowym wyniósł 1271 dolarów. Ruch cytatów naftowych był dość łatwy do przewidzenia. Ceny wspierały kilka czynników jednocześnie. Tempo wzrostu popytu na surowce przekroczyły szybkość zwiększenia podaży podaży. Uczestnicy rynku obawiali się znacznego zmniejszenia dostaw ze względu na konsekwencje huraganów w Stanach Zjednoczonych. Ponadto objętość rezerw naftowych w tym kraju nieoczekiwanie dla analityków zmniejszyła się do minimum w ciągu ostatnich trzech lat. Wrzesień harmonogram dla oleju Brent Wyglądało na to:

Najgorsza transakcja miesiąca

Jeśli mówimy o najbardziej nieudanej transakcji we wrześniu, to jest sprzedaż Xauusd w ostatnim dniu miesiąca. Strata wyniosła 697 dolarów. Zamówienie zostało otwarte na trendzie. Jednak wydanie statystyk w Stanach Zjednoczonych zmienił nastrój uczestników rynku. Dowiedział się, że wzrosła liczba nowych wniosków o świadczenia dla bezrobotnych. Ma to wątpliwości na udaną restaurację amerykańskiego rynku pracy. Taka sytuacja może prowadzić do transferu do późniejszego terminu Zmniejszenie zakupu aktywów. Fed – w oparciu o taką decyzję potrzebują silnego rynku pracy. Wszelkie opóźnienie w podejmowaniu decyzji o składaniu bodźców jest czynnikiem pozytywnym na rynku złota. Oświadczenie na wrzesień można pobrać z tego linku: Oświadczenie_Spartember_2021 Inga Fedorova 02.10.2021 Rejestrowy przegląd wymiany przeglądu na wrzesień. Zysk – 3601 USD. Po raz pierwszy pojawił się forex-for-you.ru. .