Witam czytelników bloga!

Handel we wrześniu był dla mnie sukcesem. W sumie zamknięto ponad 30 transakcji. Łączny zysk wyniósł $7 288.Handluję z wiarygodną firmą Maximarkets.Kanały informacyjne we wrześniu nie mogą być nazywane nudne. Próba przeprowadzenia negocjacji handlowych między Chinami a Stanami Zjednoczonymi była porażką. Pekin wyjaśnił, że nie może negocjować nic z Waszyngtonem “na groźbą użycia broni świątyni”. I Chińczycy mają rację, oczywiście. Przez Trump jest używana jakaś dziwne taktyka. W okresie przygotowań do negocjacji handlowych wprowadza on zwiększone cła na chińskie towary, wraz z nowymi zagrożeniami dla Pekinu.

przegląd handlowy na wrzesień. zysk jest $7 288. najlepszy porządek handlowy w historii.Umowa NAFTA zmieniła nazwę. Donald Trump powiedział, że teraz nazywa się USMCA. Podczas negocjacji w sprawie nowej umowy USA nie miał problemów z Meksykiem i jest to zrozumiałe. Ale Kanada od dawna opór propozycje w postaci żądań z Waszyngtonu. I to było szacunkiem. Zawsze wierzyłam, że Kanada jest krajem samowystarczczym, który zna swoją cenę. Zginanie nad nie jest o Kanadzie. Ale myślę, że się mylę o czymś. W końcu zaakceptowała wymagania Stanów Zjednoczonych. W każdym razie umowa o wolnym handlu między Stanami Zjednoczonymi, Meksykiem i Kanadą została osiągnięta pod koniec września.

Rynek ropy naftowej jest nadal pod wpływem poważnych obaw dotyczących redukcji dostaw z Iranu ze względu na USA Sankcji. Ceny ropy naftowej rosną. Analitycy nie wyklucza, że do końca roku mogą wzrosnąć do 100 dolarów za baryłkę.Amerykańska Rada Rezerwy Federalnej spotkała się na koniec miesiąca i dokonała oczekiwanej decyzji o podniesieniu stawki.

Najlepszy handel w miesiącu

Należy przyznać, że w zeszłym miesiącu nie było imponujących ofert. Jednym z najlepszych jest zakup pary AUD/USD. Decyzja została podjęta na podstawie analizy technicznej. Zamówienie zostało otwarte na główny trend i zamknięty z zysku z $7715. Coś takiego było kilka.

Ale najgorsze handlu miesiąca jest łatwe do ustalenia. Jest to zakup USD/TRY. Lira turecka spada na długi czas. Zamówienie zostało otwarte w kierunku głównego trendu. Jednakże decyzja banku centralnego Państwa o podniesieniu stopy była niespodzianką dla rynku. Zareagował przez wzmocnienie krajowej waluty Turcji. I moja transakcja poszedł w dół i został zamknięty z utratą $16960.Pełna Statystyka obrotów września można pobrać pod tym linkiem:oświadczenie-ffy-09-2018Inga Fiodorowa03.10.2018_