Spotkanie każdego, kto czyta mój blog.Dziś chciałbym porozmawiać o zeszłym miesiącu wyników handlowych.Został zakończony z zyskiem w wysokości $5980.Mam konto transakcyjne z firmą Maximarkets.

I na początek, jak zawsze, kilka słów o tle wiadomości w lipcu. On był wisi wokół na ten sam temat, głównie. Jest to konflikt handlowy między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. Oglądaliśmy miesięczną wymianę “uprzejmok” między tymi krajami. Oczywiście prawo pierwszego uderzenia zawsze należało do Waszyngtonu. Cóż, Pekin był bardzo szybki, aby odpowiedzieć. Donald Trump, sądząc po tym, co powiedział, nie zamierza dokonywać żadnych uzgodnień z Chinami. Jego Twitter potwierdza. Stany Zjednoczone Prezydent obiecał podnieść cła na dodatkowe chińskie towary w sumie ponad $200 000 000 000. A jeśli Pekin nadal się oprzeć i bronić swoich interesów, to cały przywóz chiński będzie miało wpływ. I to ponad $500 000 000 000. W każdym przypadku, Chińczycy wysłali towary do Stanów Zjednoczonych w 2017 na tę kwotę. Tylko czas pokaże Ci, jak to wszystko się kończy. Jednak sytuacja ta, oczywiście, tworzy pewną nerwowość na rynkach.

Pod koniec miesiąca, w amerykańskim Federal Reserve Komisji otwartego rynku spotkał się na następne posiedzenie i podjęło decyzję, która nie zaskoczyło nikogo, zgodnie z oczekiwaniami. Klucz zakładu pozostaje taki sam, jak to było.

Najlepszy handel w miesiącu

Chcę powiedzieć, że nie było bardzo dużych ofert zysku w lipcu. Ale ze względu na fakt, że było ich wiele, udało mi się pomyślnie ukończyć miesiąc. Dlatego nie jest łatwo znaleźć najlepszą ofertę do przeglądu. Jednak pod względem wielkości zysku, to była sprzedaż XAU/USD. Złoto wykazało tendencję zniżkową w zeszłym miesiącu na tle wzmocnienia dolara. Dlatego rozważałem tylko sprzedaż na tym instrumencie handlowym. Wejście na rynek zostało dokonane na podstawie analizy technicznej. Zamówienie zostało otwarte na odbicia od poziomu oporu i zamknięte z zyskiem 6400 dolarów.

Jeśli udane zawody przyniósł mi dość skromny zysk, utrata zleceń handlowych mnie poważnie zdenerwowany. Nie było realne zagrożenie dla depozytu. Zamówienia otwarte pod koniec czerwca dla lira turecka i ropy naftowej musiały być zamknięte z dużymi stratami. Ich łączna kwota wynosiła około $70 000. Ale to wszystko działało. Sytuacja została skorygowana, a miesiąc zakończył się godnością.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moim handlu w lipcu, kliknij na poniższy link:oświadczenie-ffy-07-2018
_