Czytelnicy blogu spotkania.

Jestem gotów powiedzieć trochę o moim handlu w maju. To było opłacalne, choć nie tak imponujące, jak to było w kwietniu.

Mam konto transakcyjne z Maximarkets.

Może być "obudzony" pod względem aktualności. Nie możemy powiedzieć, że wydarzyło się coś bardzo ważnego, ale światowe rynki nie były znudzone. I zadbaliśmy o to, przede wszystkim, Stany Zjednoczone.

Wysoki rangą urzędnicy z USA i Chiny były zaangażowane w negocjacje handlowe, których wyniki niemal przekonały rynki, że nie będzie wojny handlowej między głównymi gospodarkami. Ale pod koniec miesiąca, Pan Trump powiedział jego słowo. Ogłosił, że od 15 czerwca nadal będzie podnosić cła na chińskie towary i wprowadzić szereg innych środków ograniczających wobec Chin. To jest kolej na historię, która zaskoczyła Pekin. Jeśli USA realizuje swoje plany, podniosi kwestię losu porozumień już zawartych między krajami i celowości kontynuowania negocjacji handlowych.

Amerykańska Rezerwa Federalna nie dokonała zmiany stopy procentowej na posiedzeniu w maju 1-2 i nie poczyniono żadnych znaczących oświadczeń.

Rynek ropy naftowej w ubiegłym miesiącu był pod wpływem różnych kierunków wiatru. Przywrócenie sankcji ze Stanów Zjednoczonych przeciwko Iranowi i ich nałożenie na Wenezuelę zwiększyło obawy dotyczące znacznego obniżenia dostaw z tych krajów, co przyczyniło się do wzrostu cen na rynku ropy naftowej. Jednak ograniczenia były wzrost produkcji ropy naftowej w USA ewentualnych zmian kwot w ramach OPEC +.

Transakcji.

Cóż, po krótkim przeglądzie tła wiadomości, mam zamiar opowiedzieć o mojej handlu.

Najlepszy handel w miesiącu

I to było złoto. Optymalne połączenie podstawowych czynników i techanalysis pozwoliło mi zarobić $5920.

Podział na 15 maja dość silne poparcie i 200-dzień MA przyczyniły się przede wszystkim do wzrostu wydajności 10-letniego Skarbu USA. Udało im się pokonać ważny znak psychologiczny w wysokości 3%. A wzrost rentowności obligacji skarbowych prowadzi do spadku popytu na metale szlachetne. Pozytywne statystyki amerykańskiej gospodarki również odegrały swoją rolę w spadku cen złota.

Łączny zysk za maj wynosił $3718.

Instrukcje można pobrać na:

oświadczenie-ffy-05-2018

W czerwcu będziemy czekać na spotkanie zarządu Rezerwy Federalnej USA i spotkanie OPEC +. Fed ma podnieść stawkę, a kraje członkowskie OPEC + mogą wyrazić zgodę na zwiększenie produkcji ropy naftowej.

Życząc każdemu dobrego doświadczenia handlowego i przypominając im, że lato się zaczęło-czas wakacji. I przedsiębiorcy muszą odpocząć też. 🙂

Inga Fiodorowa

05.06.2018