Czytelnicy blogu spotkania.

Chcę porozmawiać trochę o moim handlu w marcu w tym artykule. W sumie otwarto ponad 140 ofert, dzięki którym zarobiłem $7 430.

Od lat handluja z firmą brokerów Maximarkets.

Ostatni miesiąc nie jest nudny. Rynki były ściśle monitorować sytuację wokół ewentualnej wojny handlowej. A Stany Zjednoczone pilnie “rozgrzewania” w tym temacie. Donald Trump podpisał memorandum “o zwalczaniu agresji gospodarczej Chin”, który zapewnia rządowi więcej możliwości wprowadzenia i zwiększenia ceł na chińskie towary. Pekin próbował rozumować i ostrzec swojego głównego partnera handlowego przed nieuważnymi działaniami, które są sprzeczne z zasadami WTO. Ale najwyraźniej, bez powodzenia. A teraz Pekin jest gotowy do odpowiedzi. Dziś donieśli, że Chiny wprowadzają obowiązki w 106 pozycji amerykańskich towarów. Wygląda na to, że wojna handlowa znajduje się na wyciągnięcie ręki. Myślę, że ten temat pozostanie priorytetem w kwietniu. Jeśli chodzi o mój ulubiony rynek ropy naftowej, był wspierany w zeszłym miesiącu przez ogłoszenie Arabii Saudyjskiej i zamiar Rosji, aby pomóc w utrzymaniu współpracy poza 2018 w ramach OPEC + ramy i opracowania nowego długoterminowego porozumienia.

Transakcje miesięczne są pomyślne

6 marca Donald Trump ogłosił zamiar wprowadzenia obowiązków w zakresie stali i aluminium, co spowodowało gwałtowny wzrost cen złota. W miarę wzrostu napięć geopolitycznych, rośnie zainteresowanie inwestorów bezpiecznymi aktywami. Otworzyłem zlecenie handlowe kupić złoto i kilka godzin później naprawiłem zysk z $4780. 

W ciągu miesiąca otworzyłam kilka złotych zleceń. Całkowity zysk z obrotu na tym rynku przekroczył 33000 dolarów. Złoto było skutecznym instrumentem handlowym w marcu.

7 marca firma serwisowa Baker Hughes opublikowała 96 jednostek globalnych danych o wzroście platformy wiertniczej. I rynek ropy naftowej zaczął grać z powrotem przez upadek. Transakcja ropy naftowej otwarta w tym dniu zakończyła się zysk $6585. Ale na ogół mój Handel ropą naftową w marcu nie był sukcesem.Marcowy kalendarz handlowy można pobrać pod adresem:oświadczenie-ffy-03-2018Inga Fiodorowa04.04.2018