Hello, Drodzy Handlowcy!

Pierwszy miesiąc nadchodzącego roku szybko przeleciał. Jego wyniki handlowe były dla mnie dość udane. Całkowity zysk na koniec miesiąca wyniósł 6239 USD, co jest znacznie więcej grudniowych zarobków.

W styczniu zamknąłem 56 ofert handlowych, zysk został odnotowany w 40 z nich.

za zarabianie na rynku, korzystam z usług maksymalnej firmy.

Styczeń News, niestety nie był zadowolony. Ostro napięcie geopolityczne zwiększony. Prawda, wpływ tego czynnika na rynki była nadal ograniczona. Głównym wydarzeniem było następne spotkanie Fed. Jego wyniki potwierdziły fakt, że amerykański bank centralny wyrusza na hartowanie swojej polityki. W ubiegłym roku przedstawiciele Stanów Zjednoczonych Fed wielokrotnie stwierdzili, że wzrost inflacji nie jest poważnym problemem. Jest tymczasowy, a wkrótce wskaźniki wzrostu cen konsumpcyjnych spowalniają. Ale w końcu taka retoryka zniknęła z aplikacji, ponieważ inflacja w Stanach Zjednoczonych jest nie tylko Nie spowolnia, ale przeciwnie, nadal rośnie. Rynki są przekonane, że w marcu FOMC zdecyduje o podniesienia stawek.

Trade w styczniu

Nie zmieniam moich preferencji i nadal handlu kryptokurburstw, oleju i złota. Rynek ropy w styczniu był dość przewidywalny. Cytaty rosły szybko. Było po prostu żadne przyczyny ich upadku. Uczestnicy rynku obawiają się o możliwych przerw w dostawach z powodu geopolityki. Ponadto niektóre kraje, które są częścią OPEC + z jednego lub innego powodu Nie spełnia przyjętych obowiązków na temat rosnącej produkcji ropy. Na rynku ropy naftowej była taka sytuacja, gdy popyt wyprzedza propozycję. Zamknęłam 14 stycznia transakcji handlowych w oleju, z których tylko dwie ze stratą. Ostateczny zysk dotyczący tych zamówień wynosił 1977 USD, co jest bardzo dobre.

Na rynku złota, sytuacja w styczniu zaobserwowano niejednoznaczne. W połowie miesiąca cena cennego Metallolu wykazała stały wzrost. Jednak po spotkaniu Fed, złote cytaty upadły. Dokręcanie DCP American. Bank centralny doprowadzi do wzmocnienia dolara, a to jest ujemny czynnik dla rynku złota. Ponadto rośnie wydajność obligacji rządowych w USA, co zwiększa zainteresowanie inwestorami w te dokumenty. Zamknąłem w ciągu 14 stycznia transakcji na zakupy w złoto. Nieopłacalny był tylko trzy. Ogólny wynik z transakcji Dragomalla – 1121 dolarów.

Cóż, reszta zysku została uzyskana z obrotu kryptowacyjnego.

Oświadczenie na styczeń można pobrać dla tego linku:

Oświadczenie_Janary 2022

Inga Fedorova

Rekordowy przegląd handlu w styczniu. Zysk – 6239 USD. Po raz pierwszy pojawił się forex-for-you.ru.