Aby nie krok na prowizji, powinieneś zobaczyć je. Psychologia handlowa jest potwierdzeniem tego. Więc chcę wam dziś powiedzieć, co może doprowadzić do takiej zależności.

  • Hazard w handlu. To nie jest tajemnicą, że istnieje rodzaj osoby, która potrzebuje tego uczucia. Ale jedną rzeczą jest hazard. To kolejna sprawa dla handlu na rynku. Emocje handlu doprowadzi do faktu, że przedsiębiorca będzie dążyć do otwarcia coraz więcej ofert i zwiększyć ich objętość. Więc będzie starał się zaspokoić jego pragnienie, aby uzyskać jak najwięcej emocji, jak to możliwe. A wynik będzie gwarantowany drenażu depozytu. Jeśli zauważysz, że masz problem z hazardem w handlu, podjąć surowe środki, aby pozbyć się go.
  • Pragnienie, aby zawsze być na rynku. Nawet jeśli obserwujesz rynek trochę, to stanie się jasne, że ma bardzo różne działania. Istnieją okresy silny modny ruch, i są chwile, kiedy cena jest w płaskiej. Ważne jest, aby przedsiębiorca rozwijać zdolność do czekania. I nie tylko czekaj, ale zrób to cicho. Nieodparty pragnienie ciągłego otwierania transakcji, nawet jeśli sytuacja na rynku jest bardzo niepewna, jest oznaką uzależnienia.
  • Brak jasnej strategii handlowej. Prowadzi to do faktu, że przedsiębiorca podejmuje źle uznane decyzje handlowe. Otwarte transakcje są zamykane ze stratą. Chęć odzyskania utraconych funduszy tak szybko, jak to możliwe powoduje kolejną decyzję wysypka z tym samym skutkiem. Przedsiębiorca rozpoczyna otwarcie jednej transakcji po drugim, aż traci depozyt.
  • Nadmierna pasja do handlu. Zwiększone zainteresowanie rynkiem jako źródłem dochodu, czasami prowokuje nadmierną działalność przedsiębiorcy na rynku. Pragnienie, aby szybko zrozumieć handel i zacząć zarabiać pieniądze staje się obsesją. A przedsiębiorca zaczyna otwarcie wiele ofert każdego dnia. Z biegiem czasu staje się to niekontrolowaną potrzebą. W rezultacie zależność i strata funduszy.

Psychologia Trading może pomóc z problemem uzależnienia. Konieczne jest dokonanie oceny ewentualnego ryzyka w przypadku niewłaściwego podejścia do obrotu i podjęcie odpowiednich środków.