reinwestowanie zysków na rynku forex

Celem obrotu na rynku walutowym jest zysk. Aby go osiągnąć, przedsiębiorca musi mieć nie tylko umiejętności udanego handlu, ale także posiadać wystarczające fundusze na obrót. Jednak z jednej lub innej przyczyny nie zawsze jest to możliwe. Jak zwiększyć rozmiar depozytu na rachunku handlowym w celu uzyskania dobrego dochodu przy jednoczesnym przestrzeganiu obowiązujących zasad redukcji ryzyka? Prostym rozwiązaniem tego problemu może być wykorzystanie pożyczonych środków. Jednak jest to dalekie od bycia najlepszym rozwiązaniem. I nie polecam go używać. Rozsądne rozwiązanie dla przedsiębiorcy jest stopniowe zwiększanie wielkości depozytu. Aby to zrobić, można użyć takiej metody jak Reinwestowanie zysków, które uzyskano w procesie obrotu.

Jak zwiększyć depozyt handlowy

Aby to zrobić, można użyć jednej z dwóch metod.

Pełna reinwestycja zysku

Istotą tej metody jest to, że przedsiębiorca nie wypłacić zarobione fundusze, ale pozostawia je na depozyt. Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy mają pewne podstawowe dochody, a handel jest przeznaczony tylko do uzyskania dodatkowych dochodów. Odmowa wypłaty środków pozwoli Ci szybko zwiększyć ilość środków na Twoim rachunku transakcyjnym. Załóżmy, że początkowa wpłata wynosiła $1000. Jeśli zysk z obrotu na miesiąc jest średnio 10 procent, a następnie w ciągu roku kwota środków na rachunku handlowym wzrośnie więcej niż 3 razy w przypadku pełnej reinwestycji.

Bierne Reinwestowanie zysku

Metoda ta zakłada, że przedsiębiorca wycofuje tylko część zysku do swojego rachunku bankowego, i pozostawia drugą część na depozyt za jego stopniowy wzrost. Oczywiście, w tym przypadku, wzrost kwoty na rachunku handlowym nie nastąpi tak szybko jak w pierwszym wariancie. Ale ta metoda, pod względem psychologii, jest bardziej wygodna dla przedsiębiorcy. Handel na rynku jest bardzo trudnym rodzajem dochodu. Wymaga to wiedzy, wysiłku i czasu. A jeśli przedsiębiorca widzi wyniki swojej pracy na rachunku bankowym, tworzy korzystne psychologiczne tło dla dalszego handlu. Wraz z wycofaniem 50 procent zysku, początkowy depozyt w wysokości $1 000 w miesięcznej wydajności 10 procent za rok może wzrosnąć o 1.5-1.7 razy. To do przedsiębiorcy, aby zdecydować, jaka część zysku, aby utrzymać się na depozyt. Jednak musimy pamiętać, że im większy, tym szybciej konto handlowe wzrośnie.Pełne wycofanie zysków może być zapewnione przez tych przedsiębiorców, którzy mają dużą ilość funduszy na obrót. Zaleca się również, aby wycofać wszystkie zarobione fundusze na raz do przedsiębiorców, którzy prowadzą bardzo agresywne handlu. Nie można oczekiwać stabilnego dochodu w tym przypadku. Duże zyski z transakcji mogą być szybko utracone.Inga Fiodorowa18.02.2019