Image Ee95vztijhbfplxk

RSI Skumulowany wskaźnik

Dzisiaj chcę zaoferować Ci kolejne narzędzie do analizy rynku – skumulowany wskaźnik RSI. Z tytułu można zrozumieć, że jest to ulepszona wersja popularnego wskaźnika RSI. Jego optymalizacja umożliwiła uzyskanie dokładniejszych sygnałów. Skumulowany plik RSI musi zostać pobrany i zainstalowany na platformie handlowej MT4. Ten wskaźnik można nazwać uniwersalnym, ponieważ nie ma ograniczeń w jego użyciu. Po zainstalowaniu terminalu handlowego należy otworzyć zakładkę z parametrami i prawdopodobnie, Zmienić je. Zacznij od, opowiadam o zmiennych, które są w ustawieniach wskaźnika.

CZASOWY DO UŻYTKOWANIA – Tutaj musisz określić, który ramy czasowe zostanie wykorzystane w handlu. Wskaźnik wygeneruje sygnały do ​​wejścia na rynek.

Jak napisałem powyżej, algorytm tego instrumentu analizy rynku jest wskaźnik RSI. Korzystanie z zmiennej RSI-do użycia, musisz go ustawić.

Następny parametr – Cena do użytku. Ma na celu zarejestrowanie rodzaj ceny pary walutowej.

. Filtr RSI-Cena – Ta zmienna umożliwia regulację stopnia filtrowania sygnału wskaźnika. Im wyższa jego wartość, tym dokładniejsze będą sygnały. Ale będzie trochę. W związku z tym przeciwnie.

Pozostałe parametry, które są w ustawieniach, nie mają znaczenia, ponieważ nie wpływają na jakość sygnałów. Odnoszą się do wyświetlania linii wskaźnika i metodę alertów na temat tworzenia sytuacji rynkowej korzystnej do otwarcia zamówienia handlowego.

warunki do wejścia na rynek

takich jak to wygląda RSI Skumulowany wskaźnik w walucie Para Ceny:

RSI Skumulowany wskaźnik

Główna linia może być pomalowana w trzech kolorach: czarny, zielony i czerwony.

Jeśli zmienił swój kolor z czerni na zielony, jest to sygnał, aby otworzyć zamówienie zakupu. Jeśli kolor liniowy zmienił się z czerni na czerwono, możesz otworzyć kolejność Seld.

Jak widać, przeczytaj sygnały są bardzo łatwe. Może nawet uczynić handlowcem, który właśnie zaczął handlować na rynku.

zdecyduj o zamknięciu kolejności handlowej Możesz użyć tego wskaźnika. Jeśli transakcja zakupu jest otwarta, zamknij go, gdy sygnał pojawi się na sprzedaży. Jeśli transakcja jest otwarta na sprzedaż, a następnie zamknij ją, gdy pojawi się sygnał.

Podobnie jak inne narzędzie Texanalia, skumulowany wskaźnik RSI wymaga testowania na konto demo. W tym samym okresie konieczne jest wybranie dodatkowego wskaźnika w celu poprawy efektywności handlu.

Pobierz plik wskaźnikowy:

Rsi_Acculued

Inga Fedorova

12.12.2021

Wskaźnik rekordu RSI zgromadzone po raz pierwszy pojawił się forex-for-you.ru.

.