Sesje handlowe Wskaźnik handlu

Sesje handlowe Wskaźnik handlu

Narzędzie do analizy technicznej, które opowiadam w tym artykule, analizuje zmianę ceny pary walutowej podczas sesji handlowej. Zgodnie z wynikami tej analizy, sesje handlowe Trade wskaźnik rysuje harmonogram poziomów wsparcia i oporu. Muszą być wykorzystywane do podejmowania decyzji o handlu. Jest bardzo prosty, aby zastosować ten wskaźnik, więc będzie nawet pasował do tych handlowców, którzy dopiero zaczynają radzić sobie z handlem.

w MT4 Trading Sessions Trade jest zainstalowany zgodnie ze standardową instrukcją. Pobierz plik i umieść go w folderze platformy handlowej zwanej wskaźnikami. Potem musisz ponownie uruchomić terminal.

Parametry wskaźnika

Przed obrotem należy zainstalować niezbędne parametry.

Aby rozpocząć, należy określić wskaźnik, ile dni handlowych powinno wziąć pod uwagę w jego obliczeniach. Odbywa się to za pomocą parametru analizy dnia.

Dalej, przedsiębiorca musi zdecydować, która sesja handlowa go interesuje. Opcje rozpoczęcia sesji i sesji Określ czas jego start i zakończenia.

Następny parametr – Trade-Stop. Tutaj wskazujemy koniec czasu handlu.

Ostatnia zmienna w ustawieniach jest przesunięta. Służy do określenia dopuszczalnej zmiany między obliczonym i rzeczywistym sygnałem.

Istnieją dwa więcej parametrów. Ale nie mają dużej wagi, ponieważ są odpowiedzialni za kolor linii wskaźników.

Po pracy z ustawieniami jest kompletny, możesz rozpocząć handel na sygnały Sesje handlowe Handel .

Reguły otwarcia I najpierw zobaczę transakcję

, ponieważ wskaźnik wygląda jak harmonogram cen:

Sesje handlowe Wskaźnik handlu

Ponieważ ten wskaźnik rysuje na poziomie poziomu, to sygnały są sytuacjami, w których cena uderzyła od nich lub odbiła się .

Moim zdaniem lepiej jest handlować, gdy cena zostanie odbita. Oznacza to, że jeśli zbliżył się i odbił poziom oporu, możesz otworzyć porządek sprzedaży. Zamknij go, gdy cena okazuje się bliski poziomu przeciwnego. W związku z tym, jeśli cena zbliża się i Potem pokonałem poziom wsparcia, możesz otworzyć zamówienie zakupu. I powinno być zamknięte, gdy cena będzie w pobliżu poziomu przeciwnego.

Podział jednego z poziomów jest również sygnałem do wejścia na rynek. Jeśli cena uderzyła w górny poziom (opór) – kupujemy, jeśli sprzedaż się na dole (obsługa).

Niezbędne umiejętności do pracy z tym wskaźnikiem należy uzyskać w demo. Ponadto konieczne jest wybranie dodatkowego narzędzia do analizy rynku. Zwiększy to wydajność handlu.

Wskaźnik pobierania:

Sesje handlowe Handel

Inga Fedorova

05.09.2021

Nagrywanie sesji handlowych Wskaźnik handlowy po raz pierwszy pojawił się Forex-for-you.ru.

.