Zlecenia oczekujące są bardzo często używane w różnych strategiach handlowych. Są one bardzo wygodne do otwierania zleceń po cenie, którą przedsiębiorca uważa za optymalny dla terminowego wejścia na rynek i osiągnięcia zysku. Ale niektóre systemy przewidują otwarcie dużej liczby transakcji. I może być problem. Faktem jest, że zlecenia oczekujące czasami tracą swoje znaczenie w czasie. I w celu uniknięcia nieprzyjemnych sytuacji dla przedsiębiorcy, powinny być zamknięte. Aby ułatwić realizację tego zadania, przedsiębiorca może użyć specjalnych narzędzi, które będą jakościowo wykonywać taką pracę. Skrypty dla zleceń oczekujących, które chcę wam opowiedzieć o dzisiejszych czasach, są przeznaczone do tego celu. Myślę, że przedsiębiorca musi wiedzieć o nich, a jeśli to konieczne, z nich korzystać.

Del zamówienia po VLINE Script

Ten skrypt umożliwia szybkie usunięcie wszystkich oczekujących zleceń, które zostały umieszczone. Bardzo proste i wygodne narzędzie. Towarzyszy wykonanie zadania z wizualną reprezentację jego działania. Wykres pokazuje linie wskazujące poziomy zamknięcia zamówienia. Ponadto w oknie informacyjnym wyświetlany jest czas pozostały do zamknięcia zleceń. W razie potrzeby można również zmienić ustawienie początkowe. Wystarczy przeciągnąć linię tam, gdzie chcesz. Zamówienia del po VLINE skrypt jest bardzo popularny wśród przedsiębiorców.

Ats. CloseOrders (zamknięcie zamówień)

Polecam zwrócić uwagę na to narzędzie. Posiada…
z wielką możliwością i jest łatwy w użyciu. W ustawieniach skryptu można
, aby aktywować potrzebne funkcje. ATS. CloseOrders skrypt pozwala
, aby zamknąć wszystkie zlecenia oczekujące. Czy możemy po prostu go zamknąć zamówienia sprzedaży
lub po prostu kupić zamówienia. Ponadto skrypt jest używany do zamykania
otwartych zleceń. Można go skonfigurować, aby zamknąć wszystkie dochodowe transakcje
lub wszystkie nierentowne oferty. Skrypty dla zleceń oczekujących są ustawiane w MT4 prawie w taki sam sposób jak wskaźniki. Jedyną różnicą jest to, że trzeba wybrać folder o nazwie “skrypty” w katalogu terminala i umieścić plik wybranego skryptu w nim.Mówiłem Ci więcej o instalacji wskaźników i skryptów w MT4 w artykule “Cheat Sheet na MetaTrader 4”. Jeśli interesuje Cię skrypty omówione w tym artykule, możesz je pobrać, klikając poniższy link.Skrypty dla oczekujących ordersDownloadInga Fiodorowa23.10.2019