Strach

Emocje zawsze towarzyszą przedsiębiorcy w handlu. Mogą istnieć niektórzy przedsiębiorcy, którzy rozwinęły zdolność do handlu w atmosferze całkowitego spokoju i ciszy, ale są zdecydowanie bardzo niewielu. Zakres emocji, że przedsiębiorca doświadczeń może być dość zróżnicowana. Ale ubezpieczenie jest zawsze obecny w pewnym stopniu. Dlatego jestem tym, który zdecydował się poświęcić ten artykuł do niego. Co przedsiębiorca boi się najczęściej? Jak destrukcyjny jest wpływ strachu na wyniki handlu? A może robi pożyteczną pracę. Spróbujmy znaleźć odpowiedzi na te pytania.

Trzy rodzaje strachu mogą być jasno zidentyfikowane, które są charakterystyczne dla przedsiębiorców. Zwłaszcza tych, którzy po prostu dostał się na rynek. Początkujący obawiają się utraty depozytu, utraty zysków i utraty w dążeniu do sukcesu w handlu.

Negatywny wpływ strachu na handel

Ta emocja ogranicza swobodę działania przedsiębiorcy. Doświadcza trudności w podejmowaniu decyzji o otwarciu lub zamknięciu zleceń. Przedsiębiorca boi się utraty zysku i zamyka zamówienie wcześniej niż oczekiwano zgodnie ze strategią handlową. Ale w tym przypadku, on stracić tylko ułamek jego zysku. Ale jeśli strach uniemożliwia przedsiębiorcy zamknięcie pozycji utraty, może to prowadzić do wielu smutniejsze konsekwencje.

Szkoda może być przyczyną
nielogicznymi i nie kontrolowanymi działaniami. Trader zapomina o zasadach handlu
i zaczyna działać impulsywnie, bez reakcji na techniczne
wskaźników zawartych w TC. Negatywny wynik takiego handlu jest praktycznie
Utraconych.

Zagubiony kontrakt może "sparaliżować" przedsiębiorcę. Ma ubezpieczenie przed kontynuowaniem handlu. Przedsiębiorca myśli, że będzie nawiedzony przez awarie przez cały czas. I to staje się bardzo trudne do wejścia na rynek ponownie, nawet jeśli sygnał w pełni odpowiada wszystkim warunkom strategii handlowej.

Wykorzystanie strachu na rynku Forex

Co dziwne, to emocje mogą być użyteczne dla przedsiębiorcy w pewnym stopniu. Strach w życiu codziennym pomaga nam nie robić niczego lekkomodny. Jakość ta może być również postrzegana w handlu. Początkujący przedsiębiorca często ma nadzieję na cud, gdy widzi, że rynek zdecydowanie poszedł przeciwko otwartej pozycji handlowej. Może cena zmieni się i transakcji Plus. Oczekiwania na pozytywne zmiany na rynku w większości przypadków prowadzą do wzrostu strat i szybkiej redukcji depozytów. I to jest ubezpieczenie, które sprawia, że przedsiębiorca zamknąć zamówienie bez czekania na znaczny wzrost strat.

Jak pozbyć się strachu? Nie sądzę, że możemy to zrobić całkowicie. Ale to jest możliwe, aby zminimalizować jego moc. Aby to zrobić, musisz mieć dochodową strategię handlową i rozwijać ścisłą dyscyplinę.

Inga Fiodorowa

09.07.2019