Trzy wspólne błędy handlowców nowicjusza

Trzy wspólne błędy handlowców nowicjusza

Trzy wspólne błędy handlowców nowicjusza Nie wszyscy, którzy przyszli na rynek, aby zarabiać pieniądze, osiągnąć ten cel. Może istnieć wiele powodów. Można je połączyć na trzy główne grupy. Jest to brak wiedzy, doświadczenia i niewłaściwego podejścia do handlu. Osoby początkujących przedsiębiorców , które pokażą wytrwałość, a cierpliwość w końcu zaczną otrzymywać stabilny dochód. Jednak będzie to wymagało znacznego czasu i wysiłku.

Aby szybko przejść okres próbny i błąd, możesz korzystać z zaleceń i porad doświadczonych przedsiębiorców. Opowiem ci dziś o niektórych z nich. Od dawna zauważono, że prawie wszyscy nowicjusze rynku stanowią trzy błędy, które prowadzą do utraty funduszy i rozczarowania w obrotu jako sposób zarabiania.

Ignorowanie informacji

Niektórzy Handlowcy Nowicjusze nie dołączają wartości informacji operacyjnych dotyczących rynku i wiadomości z tych krajów, których waluty handlują. Nie są zainteresowani głęboką analizy. Transakcje są otwierane na podstawie sygnałów jednego wskaźnika lub ogólnie intuicyjne. Z taką Podejście utraty środków jest prawie gwarantowane. Aby nie stało się, konieczne jest stale stosowanie kilku wysokiej jakości źródeł informacji. Możesz zacząć od jednego do dwóch, stopniowo dodawanie nowych zasobów.

Rozsądne analizy Volume

Jeśli przesadzasz w wykonaniu poprzedniej Rady, może powstać nowy problem – nadpukliwość informacji analitycznych. Nadmierna pasja do dużej liczby recenzji analitycznych tworzy “owsianka” w głowie handlowca. W takiej sytuacji Weź właściwe rozwiązanie handlowe staje się trudnym zadaniem, a prawdopodobieństwo opłacalnego obrotu jest zmniejszona. Przedsiębiorca musi wybrać kilka źródeł informacji zasługujących na zaufanie i pracę z nimi. Ale to wymaga czasu. I tak, że był, przedsiębiorca nowicjusza powinien zostać porzucony z handlu wewnątrzgałkowego. Ponadto nie jest zalecany do wymiany w kilku parach walutowych naraz. Najpierw musisz odkrywać jeden z nich.

Self-edukacja

Często Handlowcy nowicjuszy Próba rozwiązania handlu samodzielnie. Spędzają dużo czasu czytając książki, artykuły i oglądanie wideo. Oczywiście wszystko to przyniesie to konkretną korzyść. Ale proces rozwoju handlu można przyspieszyć, jeśli zajmujesz się handlem wraz z innymi przedsiębiorstwami. Komunikacja na forach i sieciach społecznościowych pozwala szybko uzyskać odpowiedzi na pojawiające się problemy.

Oczywiście, tylko to, co ci dzisiaj powiedziałem, za mało do opłacalnego handlu. Ale są to pytania, które mogą rozwiązać każdy NEWBIE Rynek.

Inga Fedorova

27.08.2021

Nagrywanie trzech wspólnych błędów początkujących handlowców po raz pierwszy pojawiły się w Forex-for-you.ru.

.