Wskaźnik Golden MA może być dobrym dodatkiem do jakiejkolwiek strategii handlowej, a nawet jej podstawy. Należy do uniwersalnych narzędzi do analizy sytuacji rynkowej. Nie ma ograniczeń na parach walutowych i terminach czasowych.

Aby z nim współpracować, musisz pobrać plik i umieścić go w odpowiednim folderze katalogu MT4. Nie zapomnij ponownie uruchomić terminalu handlowego lub użyj funkcji “Aktualizuj” w zakładce “Wskaźniki”.

Następnie możesz pracować z ustawieniami. Wystarczą. Wiele, ale opowiadam tylko o naprawdę ważnych zmiennych.

okresu graficznego. Ta zmienna została zaprojektowana, aby określić, który okres powinien być używany.

Cena. Tutaj musisz wybrać rodzaj ceny do użycia przez wskaźnik w obliczeniach.

Inny parametr nazywa się, ile godzin w prawo. Jest to rozmiar przemieszczenia odczytów wskaźnika po prawej stronie. Następujące dwie zmienne odnoszą się do wskaźnika Hilo, który jest używany w Algorytmie Złotego MA.

Wczoraj i Hilo. Jeśli aktywuj Ta funkcja, wskaźnik weźmie pod uwagę odczyty Hilo w Ewie.

i ostatni parametr – rozmiar-hilo. Tutaj musisz zarejestrować okres wskaźnika Hilo.

Ustawienie wskaźnika nie powinno powodować trudności nawet w początkujących handlowców. Po zakończeniu możesz przejść do handlu. Oczywiście musi to być konto demo.

Reguły handlowe wskaźnika odczytów Golden MA

wyglądają tak:

Wskaźnik, który dzisiaj mówi dzisiaj upraszcza handel handlowiec. Rysuje ważne poziomy na wykresie. Ponadto wskaźnik zapisuje w jakiej cenie i w którym kierunku powinien otworzyć transakcję handlową. A także na jakim poziomie będzie wskazane, aby go zamknąć. I to nie wszystko. Wskaźnik Golden MA wyświetla poziomy wskazujące na oprawkę lub wyprzedaż. Jeśli cena osiągnie jedną z tych stref, prawdopodobieństwo odwrócenia rynku jest wysokie. W każdym razie konieczne jest uprzejmy.

Na pierwszy rzut oka może wydawać się handlować z tym wskaźnikiem bardzo po prostu. I to jest prawie tak. Będą również fałszywe sygnały. Dlatego konieczne jest zapamiętanie i stosowanie zasad redukcji ryzyka. Jest to szczególnie prawdziwe transakcje handlowe.

Operacja wskaźnika powinna być testowana w handlu na koncie DEMO. W tym samym okresie możesz wybrać optymalne parametry w ustawieniach.

Jeśli jesteś zainteresowany tym wskaźnikiem, możesz pobrać archiwum, w którym jego plik jest.

Golden MA

Inga Fedorova

13.02.2022

Record Universal Golden MA po raz pierwszy Pojawił się forex-for-you.ru.

.