Wskaźnik analizy sytuacji rynkowej, która zostanie omówiona w tym artykule, jest zoptymalizowaną wersją popularnego wskaźnika MACD. Jego algorytm dokonał zmian, które umożliwiają tworzenie dokładniejszych sygnałów do otwarcia pozycji handlowej. Wskaźnik ADAVITIVE MACD jest wyświetlany w osobnym oknie w postaci linii. Aby rozpocząć, musi być zainstalowany w MT4. Możesz to zrobić, kierując się standardową instrukcją. To narzędzie do teshanaly można uznać za uniwersalne. To znaczy, że Może być używany w obrotu przez wszelkie pary walutowe. Rame Rame również nie ma znaczenia. Ale przed rozpoczęciem handlu, musisz zobaczyć jego parametry w ustawieniach i, być może, aby coś zmienić.

Parametry wyjściowe wskaźnika

Jeśli otworzysz odpowiednią kartę, widać, że jest ich wiele. Ale w rzeczywistości ważne dla zmiennych handlowych tylko trzy. Opowiem ci o nich. Korzystanie z parametru czasu-ramki do użycia, musisz określić, na którym transmisja czasowa będzie handlować. Next. Ważnym parametrem jest cena. Ma na celu ustawienie typu cennika, który wskaźnik będzie używać w swoich obliczeniach. okresów jest okresem linii sygnału wskaźnika. Wszystkie inne zmienne nie mają znaczenia, więc można je pozostawić bez żadnych zmian. Niektóre z nich odnoszą się do sposobów ostrzegania handlarza o sygnałach lub kolorach linii wskaźnika.

warunki do otwarcia zamówień

po zainstalowaniu wskaźnika na wykresie narzędzia do obrotu będzie wyglądać Wsparcie:

Aby otworzyć transakcję sprzedaży, główna linia będzie mogła zmienić kolor z niebieskiego na czerwony i przekroczył trzy inne linie w kierunku od góry do dołu. Aby otworzyć transakcję Kupić, konieczne jest, aby główna linia może zmienić swój kolor z czerwonego na niebieski i przekroczył trzy inne linie w dolnym kierunku w górę. Jest inna opcja. Nie możesz czekać na przecięcie linii, ale natychmiast otwarcia zamówień po zmianie koloru linii głównych. Ale jednocześnie konieczne jest zrozumienie, że liczba nieudanych Transakcje mogą rosnąć. Jak zawsze, chcę ostrzec, że wskaźnik musi być testowany na koncie DEMO. Pomimo faktu, że jest bardzo łatwy w użyciu, potrzebne są umiejętności handlowe. Aby utworzyć pełnoprawną strategię handlową, możesz odebrać 1-2 instrumenty analizy rynku. Pobierz plik wskaźnikowy można pobrać przez ten link: PA_ADAPTIVE_MACD INGA FEDOROVA 12.09.2021 Nagrywanie Wskaźnik PA Adaptive MacD pojawił się po raz pierwszy Forex-for-you.ru. .