Image 8wvtz0uieswqohcx

Wskaźnik CCI FX Sniper

W tym artykule chcę powiedzieć o wskaźniku FX Sniper CCI . W rzeczywistości jest to zmodyfikowana wersja CCI, która od dawna zdobyła popularność wśród przedsiębiorców. Jednak wskaźnik snajperów dodano do algorytmu CCI FX Sniper CCI. Umożliwiło to poprawę jakości sygnałów, a zatem efektywność handlu.

Aby użyć tego wskaźnika w handlu, musisz pobrać plik i umieścić go w odpowiednim folderze platformy handlowej. Standard procedury.

Przed rozpoczęciem handlu Możesz zoptymalizować ustawienia wskaźnika. Parametry są tylko dwa. Przede wszystkim musisz określić, jaki okres użytkowania w obliczeniach. Aby to zrobić, w ustawieniach istnieje zmienny okres CCI. Cóż, drugi parametr BarSize umożliwia określenie rozmiaru punktów w oknie wskaźnika.

Na wykresie cenowym wskaźnik jest wyświetlany jako histogram, którego kolumny mają nie tylko różne wielkości, ale także kolor. Poziom zerowy jest reprezentowany w formie punktów. Zmieniają swój kolor w zależności od tego, który tendencja przeważa na rynku. Zasady

. Handel

Najpierw zobaczymy, jak wskaźnik wygląda na wykresie pary walutowej:

Wskaźnik CCI FX Sniper

transakcji zakupu można otworzyć podczas przekraczania linii wskaźnika zerowej w dolnym kierunku do góry. Jednocześnie punkty tego poziomu powinny być pomalowane w zielonym kolorze.

transakcji na sprzedaż można rozważyć, jeśli linia wskaźnika przekroczyła poziom zerowy w kierunku od góry do dołu. Jednocześnie poziomy poziomu zostały pomalowane na czerwono.

Ponadto możesz wprowadzić rynek, kiedy tworząc rozbieżność. Jeśli cena wykazuje rosnące ceny maxima, a maksima wskaźnika jest zmniejszona, oznacza to wysokie prawdopodobieństwo odwrócenia rynku. Możesz wyszukać optymalny punkt na sprzedaż. A jeśli cena aktualizuje minimum, a wskaźnik minima wzrasta, możesz rozważyć otwarcie transakcji zakupu.

Pomimo faktu, że w algorytmie FX Sniper Algorytm CCI wykorzystuje świadectwo dwóch wskaźników, aby zwiększyć dokładność sygnałów, zalecam wybór dodatkowego narzędzia do wizyty. Praca Wskaźnik powinien być testowany w handlu demonstracyjnym.

FX Sniper CCI jest w rzeczywistości uniwersalnym wskaźnikiem. Może być używany w obrotu przez wszelkie pary walutowe i na różnych ramach czasowych.

Jeśli jesteś zainteresowany tym wskaźnikiem, możesz pobrać archiwum ze swoim plikiem dla tego linku:

FX-Sniper-CCI

Inga Fedorova

03.10.2021

Nagrywanie Wskaźnik FX Snajperów CCI po raz pierwszy pojawił się Forex-for-ru.ru.

.