Site icon Forexdata

Wskaźnik do rysowania na wykresie cenowym

Wskaźnik Do Rysowania Na Wykresie Cenowym

Wynik handlu w pewnym stopniu zależy od warunków handlowych. Jeśli są one wystarczająco wygodne dla przedsiębiorcy, to z pewnością wpłynie na jakość analizy i, w rezultacie, zysk. Musimy przyznać, że twórcy MT4 upewniły się, że przedsiębiorca był wygodny w handlu. W terminalu znajdują się w tym celu różne użyteczne narzędzia.

Niektórzy przedsiębiorcy wolą robić notatki na wykresie. Ułatwia to wizualne postrzeganie sytuacji rynkowej i podejmowanie decyzji handlowych. MT4 ma “ikony” i “kształty”, które mogą być użyte w tym celu. Ale czasami nie są one wystarczające.

Aby rozwinąć możliwości tradera w pracy z wykresem, stworzono wskaźnik do rysowania VR-Draw. Chcę wam opowiedzieć o tym dzisiaj.

Insetting wskaźnik na wykresie

Jest to standardowy sposób napisałem o tym w artykule “MetaTrader 4 Ściągawka”. Gdy plik VR-Draw został przesłany do katalogu programu, można go znaleźć na liście “wskaźniki niestandardowe” i dołączyć do wykresu instrumentu obrotu. Jeśli wszystko zostało wykonane poprawnie, odpowiednia ikona pojawi się w lewym górnym rogu wykresu. Kliknij na niego, aby aktywować wskaźnik rysowania.

Ustawienia wskaźnika mają tylko jeden parametr, który pozwala na zmianę koloru linii wskaźnika. Jednak, to nie ma sensu, aby go używać, ponieważ można ustawić wskaźnik zgodnie z własnymi preferencjami bezpośrednio na wykresie. Użyj przycisku “kolor”, aby wybrać kolor linii do rysowania. Przycisk “szerokość” pozwala wybrać grubość przycisku. Jeśli rysunek został wykonany nieprawidłowo, wymazywamy go za pomocą przycisku “Wymaż”.

To jest tak proste i wygodne. Będę pisać plik VR-Draw do pobrania na końcu artykułu. Ale chcę zauważyć, że w moim terminalu handlowym wskaźnik odmówił pracy z jakiegoś powodu. Jeśli to samo dzieje się z Tobą, polecam, aby przejść w drugą stronę, bezpieczniej. Wskaźnik ten można pobrać z mql5.com. I powinieneś to zrobić w terminalu handlowym, korzystając z zakładki “rynek”. Wskaźnik zostanie natychmiast załadowany do katalogu programu. Wystarczy znaleźć go na liście wskaźników niestandardowych w MT4. Problem z pobraniem wskaźnika może nastąpić tylko wtedy, gdy przedsiębiorca nie ma konta w mql5.com. Ale to jest łatwe do naprawienia. Rejestracja zajmie nie więcej niż minutę.

Pobierz wskaźnik do rysowania na wykresie:LOSOWANIE VRInga Fiodorowa12.12.2018

Exit mobile version