Dzisiaj chcę zaoferować Ci następny wskaźnik

Jest to zmodyfikowana wersja bardzo popularnego narzędzia do Thekanaliosa Makdo. Dzięki optymalizacji możliwe było osiągnięcie dokładniejszych sygnałów. Odczyty wskaźnika są reprezentowane jako linia wyświetlana w osobnym oknie. Nie ma specjalnych zaleceń dotyczących instalacji wskaźnika w MT4. Robimy wszystko zgodnie ze standardową instrukcją. Po ponownym uruchomieniu programu DSL-MacD pojawi się na liście wskaźników użytkownika i można go zainstalować na wykresie pary obrotu. A teraz opowiem o ustawieniach.

DSL-MACD

Parametry Jeśli otworzysz odpowiednią kartę, widać, że zmienne w ustawieniach są tylko cztery. W wskaźniku MacD znajdują się dwie krzywe: szybkie i wolne. A pierwsze dwa parametry umożliwiają określenie ich okresów. Jest to okres szybkiego ema i zwolnionym okresem. Ponadto linia sygnałowa jest wyświetlana w oknie Wskaźnik. Okres można określić przy użyciu okresu sygnału. Cóż, ostatnia zmienna dotyka ceny. Do budowy wszystkich trzech linii są używane. Mogą być inaczej. Wybrany typ ceny musi być przepisany przez cenę linii. Tutaj wszystkie ustawienia. Zacznij od, polecam je pozostawić niezmienione. Cóż, możesz spróbować zoptymalizować parametry dla określonej pary walutowej i ramy czasowej. Być może poprawi wyniki transakcji.

Jak handlować wskaźnikiem DSL-MACD

Sugeruję poszukiwanie wskaźnika na wykresie:

Sygnał, aby otworzyć pozycję handlową Jest zmianą koloru linii sygnałowej. Jeśli zobaczymy, że krzywa zmieniła kolor z czerni do zieleni, oznacza to, że można otworzyć zamówienie zakupu (na zakup). Jeśli wtedy linia ponownie zamieniła się w czarny kolor, może to być wyświetlane jako sygnał do zamknięcia aktywnego zamówienia. Jeśli linia zmieniła kolor z czerni na czerwono, oznacza to, że nadszedł czas, aby otworzyć porządek sprzedaży (na sprzedaż). Możesz zamknąć transakcję, jeśli krzywa ponownie zamieniła się w czarny kolor. Wskaźnik jest prosty. Niemniej jednak musisz uzyskać umiejętności handlu z nim. Aby to zrobić, użyj doskonałego symulatora, który jest kontem demonstracyjnym. Ponadto polecam wybrać inny wskaźnik do obrotu. Jeśli oba narzędzia kałużowego sygnalizują korzystną sytuację do wejścia na rynek, wzrośnie prawdopodobieństwo pomyślnego wyniku. Wszystkie te prace należy wykonać na koncie DEMO. Pobierz plik wskaźnikowy można pobrać przez ten link: DSL_MACD Inga Fedorova 08.08.2021 Nagrywanie wskaźnika DSL-MACD po raz pierwszy pojawił się Forex-for-you.ru. .