Pomimo faktu, że w tym roku hype wokół kryptowalut wyraźnie osłabiony, zainteresowanie inwestorów na tym rynku pozostaje. W obrocie na rynku kryptowaluta jest bardzo ważne, aby śledzić wiadomości, ponieważ jest bardzo wrażliwy na nich. Ale analiza techniczna będzie również bardzo przydatna. Dzisiaj chciałbym zaoferować Ci wskaźnik, który okazał się w handlu kryptowalutą. Pomoże to przeprowadzić analizę jakościową i podjąć optymalną decyzję handlową. Praca oparta jest na kilku wskaźnikach-MACD + OSMA + STOCHASTIC 3XSIG MTF. Z tego powodu odsetek fałszywych sygnałów jest niewielki. Wskaźnik dla handlu kryptowalutą jest ustawiony jako standard. Wcześniej opisałem go szczegółowo w artykule "Cheat Sheet na MetaTrader 4". Możesz pobrać plik wskaźnika, klikając link, który będę publikować na końcu artykułu. To Narzędzie analizy może być wykorzystywane do handlu na wszelkie kryptowaluty i ramy czasowe.

Jak używać wskaźnika handlu kryptowalutą

Oznacza to, że istnieją dwa rodzaje sygnałów do otwarcia pozycji handlowej.

Wariant 1. Dywergencja toru. Metoda ta wykazuje wysoką efektywność w obrocie instrumentami handlowymi, a kryptowaluty nie są wyjątkiem. Zobaczmy przykład:  

Jak widać, stopa Bitcoin nadal rośnie. W tym samym czasie wskaźnik już zasygnalizował prawdopodobną zmianę kierunku ruchu. Następny szczyt jego kolumn był niższy niż poprzedni. Mamy rozbieżność na wykresie. Oznacza to, że możemy rozważyć otwarcie zlecenia sprzedaży. A jeśli w tym czasie wszelkie negatywne wiadomości zostały opublikowane w sprawie rynku Bitcoin, prawdopodobieństwo pomyślnego sprzedaży transakcji wzrasta.Wariant 2. Można wejść na rynek po wskaźnik przecina poziom zerowy. 

Jeśli paski wskaźnika przesunięte z góry od zera do zera, a ich kolor zmienił się z niebieskiego na czerwony, oznacza to, że można podjąć decyzję o sprzedaży.

Jeśli paski wskaźników zostały przeniesione z poniżej zera do zera, a ich kolor zmienił się z czerwonego na niebieski, oznacza to, że można myśleć o zakupie.

W celu zmniejszenia ryzyka nieudanego wpisu, polecam wybór filtru dla tego wskaźnika. I, oczywiście, zawsze Podążaj za tłem wiadomości. Przed rozpoczęciem handlu na sygnały tego wskaźnika, powinien być testowany w handlu demo.

Wskaźnik pobierania dla handlu kryptowalutą:indikator_kriptovaluty29.08.2018