Dziś chcę zaoferować Państwu wskaźnik iGodzilla. Można go uznać za gotową strategię handlową, ponieważ algorytm wykorzystuje skuteczne narzędzia analizy technicznej rynku. Wskaźnik generuje sygnały jakości, aby wejść na rynek i wyświetla ważne poziomy. Instalacja w MT4 odbywa się w standardowy sposób. Pozwólcie, że przypomnę, jak to się robi. Skopiuj plik iGodzilla, a następnie umieść go w folderze katalogowym platformy handlowej o nazwie Wskaźniki. Można go znaleźć w folderze. Lista wskaźników użytkownika iGodzilla pojawi się dopiero po ponownym uruchomieniu terminala handlowego.

Opcje wskaźnika

Istnieją tylko dwa. Ważna jest tylko jedna zmienna, Counter-Displayed. W tym miejscu należy określić okres, który będzie brany pod uwagę w obliczeniach. Chcę zauważyć, że jego wartość zależy od ram czasowych, na których odbywa się handel. Będziemy więc musieli pracować ze zmienną. Musisz znaleźć optymalny okres dla pracy TF. Drugim ustawieniem w ustawieniach jest Display-Label-of-Pivot-Point. Można go użyć, aby zezwolić lub zapobiec wyświetlaniu poziomów na wykresie.

Zasady handlu

Najpierw proponuję zobaczyć, jak wskaźnik będzie prasować się na wykresie pary walutowej:

wskaźnik igodzilla - pełny ts

Musimy śledzić położenie czerwonej linii. Jak tylko widzimy, że przekroczyła białe i czarne linie w kierunku dołu do góry, oznacza to, że możesz otworzyć zlecenie kupna. W związku z tym, jeśli skrzyżowanie odbywa się w przeciwnym kierunku, czyli od góry do dołu, jest to sygnał do otwarcia handlu sprzedaży. Poziomy wyświetlane na wykresie mogą i powinny być używane do dostosowania SL i TP. Chociaż wskaźnik iGodzilla będzie już wystarczający, aby zarabiać pieniądze na rynku, nadal polecam włączenie dodatkowego narzędzia analizy rynku do systemu handlu. Jego celem powinno być filtrowanie sygnałów przychodzących. Jeśli, na przykład, tworząc sygnał do zakupu, linia stochist opuszcza strefę wyprzedania, prawdopodobieństwo zysku będzie dość wysokie. Nie jest konieczne stosowanie stochatic jako dodatkowego wskaźnika. Możesz odebrać inne narzędzie analityczne, które uważasz, że będzie dobrym filtrem sygnału. Wszystkie te wstępne prace muszą być wykonane na koncie demo. Jeśli jesteś zainteresowany wskaźnikiem, który opisałem w tym artykule, możesz pobrać jego plik pod linkiem poniżej: Wskaźnik iGodzilla Inga Fedorova 07.12.2020 Record Indicator iGodZilla – Full TS Po raz pierwszy pojawił forex-for-you.ru.