W tym artykule chcę powiedzieć o skutecznym narzędzie do analizy sytuacji rynkowej. Są wskaźnikiem dla MT4 Media MOVIL Hull Para. W istocie jest to zoptymalizowana wersja wskaźnika Hull Ma. Wskaźnik ten jest bardzo łatwy w handlu. W takim przypadku tworzy dość dokładne sygnały. Aby rozpocząć pracę, musisz pobrać plik wskaźnika, a następnie umieść go w odpowiednim folderze platformy handlowej MT4. Po wykonaniu tej pracy musisz otworzyć wykres para obrotu i zainstalować Media MOVIL Hull Para. Będzie wyświetlany jako linia dwukolorowa.

Informacje o ustawieniach

Wskaźnik do MT4 Media MOVIL Hull Para ma tylko trzy parametry. Okres linii wyświetlany na harmonogramie cen musi być zainstalowany za pomocą zmiennej o okresie-de-la-media-movil-kadłub. Następnie określa, który rodzaj wskaźnika cen powinien być używany w obliczeniach. Konieczne jest, aby to zrobić w polu odpowiadającym parametrze precio-aplicado-en-el-calculo. Cóż, ostatnia zmienna w ustawieniach – Metodo-de-Calculo-de-La-Medio-MOVIL. Jest przeznaczony W celu zarejestrowania typu linii wskaźnika. Początkowo można zmienić wszystko w ustawieniach. Ale w procesie testowania operacji wskaźnika możesz spróbować zoptymalizować parametry wyjściowe.

Reguły handlowe

Są bardzo proste. Na wykresie wskaźnik wygląda tak:

Aby otworzyć transakcję zakupu, potrzebujesz dwóch warunków. Linia kolorów wskaźnika powinna zmienić się z czerwonym na zielono. Jednocześnie świeca powinna przekroczyć linię na dnie i Zamknij się nad tą linią. W celu otwarcia zamówienia na sprzedaż potrzebne są podobne warunki, ale z odpowiednimi zmianami. Kolor linii wskaźnika powinien zmienić się od zieleni na czerwony. Świeca musi stracić linię w kierunku od góry do dołu i zamknij poniżej. W powyższym zrzutu ekranu jest wyraźnie widoczny, jak w praktyce sygnały spojrzeć na wejście na rynek. Transakcja powinna być zamykana po pojawieniu się sygnału w przeciwnym kierunku. Aby umieścić utratę, użyj najbliższego minimum lub maksimum Ceny. Jeśli chcesz, możesz użyć zysku, który jest dwa lub trzy razy wyższy niż rozmiar stopy. Możesz spróbować różnych opcji w handlu demonstracyjnym. Przydatne będzie również dodać dodatkowy wskaźnik MT4. Pozwoli to uzyskać pełnoprawną strategię handlową. Wskaźnik Plik: Media MOVIL Hull Para Inga Fedorova 23.01.2022 Wskaźnik nagrywania dla MT4 Media MOVIL Hull Para po raz pierwszy pojawił się Forex-for-you.ru. .