W poprzednim artykule, powiedziałem Ci, jakie są poziomy bankowe i jak mogą być wykorzystywane w handlu. A dziś zamierzam zaoferować Ci wskaźnik, który zbuduje te poziomy, co ułatwi pracę przedsiębiorcy. To się nazywa Secret profit Levels.

Montaż i regulacja wskaźnika

Do instalacji wskaźnika w MT4 używamy standardowego schematu działań. Można go znaleźć w artykule “Cheat Sheet na MT4”. Parametry w ustawieniach są małe i odnoszą się do koloru sygnałów. W rezultacie nie muszą być zmieniane. Po instalacji na wykresie zobaczysz to zdjęcie:

Jak korzystać z tajnych poziomów zysku w handlu

Trading odbywa się na wykresie godzinowym. Sygnały wskaźnikowe są bardzo proste do odczytania: Zielona strefa kupna, czerwona strefa sprzedaży. Jednakże, w celu otwarcia handlu, muszą być spełnione pewne warunki. Rozważ je.

Konieczności zakupu

W trendzie wzrostowym, oznaczyć okrągłe poziomy. Na przykład 1,14000 i 1,15000 (dla 5 cyfr). Następnie czekamy na cenę przekazać 2/3 z tego zakresu w kierunku trendu, czyli w przybliżeniu do poziomu 1,14667. Możesz otworzyć zamówienie kupna 150 Pips wyższe. W moim przykładzie jest to 1,14817.Stop-Loss umieszczamy na 150 punktów poniżej ceny otwarcia.Jedną z dwóch opcji można wykorzystać do popełnienia zysku. Ci, którzy nie lubią podejmować ryzyka mogą zamknąć ofertę, gdy cena osiągnie najbliższy poziom rundy. Druga opcja przewiduje instalację take-profit na 150 punktów powyżej poziomu rundy. I można połączyć obie te opcje. Aby to zrobić, musisz otworzyć dwa zlecenia kupna. Pierwszy handel jest zamknięty na poziomie rundy, a drugi jest 150 punktów wyższych niż ten poziom.

Sprzedaż

Do sprzedaży robimy to samo, ale tylko z odpowiednimi poprawkami.W tendencji zniżkowej szukamy okrągłych poziomów. Na przykład: 1,14000 i 1,13000. Cena powinna iść 2/3 z tej odległości przez Trend. W tym przykładzie do poziomu 1,13333. Otwieramy zlecenie SELL 150 Pips niższe-jest to 1,13183 pipsy.Stop-Loss ustawiony na 150 punktów powyżej ceny otwarcia zamówienia.Fix zysk, gdy cena osiągnie najbliższy poziom rundy, lub 150 punktów poniżej poziomu rundy. W razie potrzeby można użyć obu opcji. Otwieramy dwa zamówienia sprzedaży. Pierwszy z nich jest zamknięty na poziomie rundy, a drugi jest 150 punktów poniżej tego poziomu.Wskaźnik tajne poziomy zysku ma proste warunki do użycia. Jednak, jak każde inne Narzędzie analizy technicznej, to wymaga badania w handlu demo. Pozytywne wyniki testów pozwalają podjąć decyzję o uwzględnienie wskaźnika w strategii handlowej używanej w prawdziwym handlu.Pobierz tajne poziomy zysku:tajny zysk-poziomyInga Fiodorowa07.11.2018