W tym artykule opowiem ci o instrumencie analizy rynku, który jest bardzo łatwy w użyciu. W tym samym czasie pokazuje dość dobre wyniki. Wskaźnik Cercos Chaos VS może być używany w obrotu przez wszelkie pary walutowe. Okres czasowy nie ma znaczenia. Plik wskaźnika musi być umieszczony w folderze katalogu Platformy handlowej. Po tym uruchomieniu MT4 i zainstaluj wskaźnik na wykresie wybranej pary walutowej. Aby osiągnąć najlepsze wyniki handlowe, musisz zoptymalizować Ustawienia wskaźnika.

Cercos Chaos VS Ruch

Parametry

zmiennych w ustawieniach są nieco, tylko cztery. Ale ważne są tylko trzy parametry.

okresu – tutaj określ okres, który będzie używany przez wskaźnik do wdrożenia niezbędnych obliczeń. Wartość tej zmiennej zależy od używanej ramy czasu.

Siła chaosu jest współczynnikiem, który pozwala ustalić moc chaosu. Wpłynie to na budowę linii wskaźników.

trzeci parametr – wytrzymałość ruchu. On odpowiada Za szybkość zmiany linii wskaźników.

Czwartym parametrem jest szerokość chaosu. Ma na celu ustawienie szerokości linii wskaźników wyświetlanych w osobnym oknie.

Ponieważ nawet początkujący przedsiębiorca może poradzić sobie z ustawieniami ruchu CerCos CHAOS VS.

Po zakończeniu tej pracy możesz rozpocząć handel.

Jak otworzyć zamówienia obrotowe

, będzie to wyglądać jak wskaźnik po zainstalowaniu na wykresie wybranej waluty Pary:

sygnałów są uważane za przejście liniowe.

Handlowiec powinien być traktowany w następujący sposób. Jeśli widzimy, że linia ma zielony kolor przekroczył czerwoną linię w dolnej części do góry, jest to sygnał, aby otworzyć pozycję handlową do zakupu. Jeśli linia zielonego koloru przekroczy czerwoną linię w kierunku od góry do dołu, możesz myśleć o otwarciu transakcji handlowej na sprzedaż.

Skrzyżowanie linii wskaźników można użyć do zamykania aktywnego Zamówienia. Odbywa się to, gdy sygnał wydaje się otwierać transakcję w przeciwnym kierunku.

Pomimo dobrych sygnałów pochodzących z tego wskaźnika, nie zalecam transakcji tylko na nich. Aby poprawić efektywność handlu, konieczne jest wybranie dodatkowego narzędzia do analizy sytuacji rynkowej, która wykonuje rolę filtra. Praca nad konfigurowaniem parametrów ruchu CerCos VS i wybór filtra należy wykonać na koncie DEMO.

Pobierz plik wskaźnikowy:

Cercos_chaos_vs_movement

Inga Fedorova

20.02.2022

Nagrywanie Wskaźnik Ruchu CerCos Chaos vs po raz pierwszy pojawił się w Forex-for-you.ru.

.