Dziś chcę powiedzieć o łatwy w użyciu wskaźnik, który pokazuje dobre wyniki w handlu. To jest Vulkan zysk. Chciałbym ostrzec od razu, że może być używany tylko na modny ruch cen. To narzędzie analityczne generuje wiele fałszywych sygnałów w okresie fletu. Nie ma żadnych ograniczeń na parach walutowych, na przedziałach czasowych-too. Algorytm wskaźnika jest prosty. Sygnały są generowane podczas przesuwania średnich krzyża. Poza tym posiada filtr sygnałowy, który poprawia jakość rekomendacji handlowych. W MT4 Vulkan profit jest instalowany zgodnie ze standardowymi instrukcjami. Ci, którzy nie są zaznajomieni z nim można znaleźć niezbędne informacje w artykule "Cheat Sheet na MetaTrader 4".

Parametry wskaźnikowe

Parametr VP_Bars umożliwia ustawienie liczby pasków, które będą używane przez wskaźnik w obliczeniach.

Zmienne VP_WMA, SlowerLWMA, FasterSidusEMA i SlowerSidusEMA są przeznaczone do ustawiania okresów średnich ruchomych.

Pozostałe trzy parametry służą do ustawiania alertów wejścia na rynek.

Otwarcie handlu

Na początku Zobaczmy, jak wskaźnik sygnalizuje wygląd na wykresie pary walutowej w obrocie:

Odczytaj sygnały w standardowy sposób dla wskaźników strzałek. Strzałka w górę (niebieska)-Kup. Strzałka w dół (czerwona)-Sprzedaj.

Należy ustawić Stop-Loss. Jego poziom jest według uznania przedsiębiorcy. Może to być Najbliższy extremum lub poziomy wsparcia/oporu. Aby ustalić zysk, można użyć take profit, który jest 2-3 razy wyższy niż stop. Możesz również zamknąć handel, gdy pojawi się sygnał przeciwny. Oznacza to, że jeśli mamy otwarte zlecenie kupna, zamykamy je, gdy na wykresie pojawi się czerwona strzałka. Jeśli mamy otwarte zlecenie sprzedaży, zamykamy je, gdy na wykresie pojawi się niebieska strzałka.

Głównymi zaletami wskaźnika Vulkan profit są jego uniwersalność, prostota i brak ponownego malowania.

Może być używany jako samodzielny system handlowy. Jednak, aby poprawić wyniki handlu, polecam wybór dodatkowego narzędzia analizy technicznej do filtrowania sygnałów. Być może będzie to jeden z wskaźników, o których mówiłem w blogu.

Testowanie wskaźnika na rachunku demo jest obowiązkowy warunek dla każdego instrumentu testowania, i Vulkan zysk nie jest wyjątkiem.

Podsumowując, proponuję, aby pobrać plik wskaźnika:

Vulkan-zysk

Inga Fiodorowa

26.12.2018