Wskaźnik XO ATR, który powiadomię dzisiaj, jest zoptymalizowaną wersją popularnego narzędzia do analizy rynku ATR. Dokonanie zmian w jego algorytmie umożliwiły zwiększenie wydajności wskaźnika. Tworzy dokładniejsze sygnały. Wskaźnik jest wyświetlany w oddzielnym oknie jako kolumny z dwóch kolorów.

Plik wskaźnika XO ATT powinien być umieszczony w odpowiednim folderze katalogu MT4.

Jeśli chodzi o ustawienia w ustawieniach, na pierwszy rzut oka, może się wydawać, że są bardzo działka. Jednak tylko niektóre parametry są ważne dla handlu.

Przede wszystkim jest to historia zmiennej. Tutaj musisz określić, w jaki sposób liczba świec wskaźnik powinien wziąć pod uwagę w jego obliczeniach.

Re-paint-MTF jest zaprojektowany, aby włączyć lub wyłączyć wyświetlanie odczytów we wszystkich odstępach czasu dostępnych w terminalu handlowym.

czasowa – tutaj przepisujemy czas ramy, która zostanie użyta w handlu.

i ostatni parametr, który ma znaczenie, jest okresem ATR. Jak łatwo jest odgadnąć, ta zmienna służy do określenia okresu ATR.

Pozostałe parametry w ustawieniach wskaźnika służą do wyboru kolorów, a także sposobów powiadamiania przedsiębiorcy o utworzeniu sytuacji na rynku, co jest korzystne do otwarcia zamówienia handlowego.

Reguły handlu dla wskaźnika XO ATR

Warunek otwarcia transakcji jest bardzo prosty. Zwracamy uwagę na kolor kolumn wskaźników i ich lokalizacji w stosunku do linii zerowej.

, jeśli się pojawił Kolumna, pomalowana na czerwono i jest poniżej poziomu zerowego, oznacza to, że można rozważyć otwarcie transakcji na sprzedaż.

Jeśli wykres cena pokazuje niebieską kolumnę, która jest powyżej poziomu zerowego, możesz podjąć decyzję o otwarciu zamówienia.

Aby ułatwić postrzeganie sygnałów na wykresie cen, czerwone i niebieskie strzałki są dodatkowo wyświetlane w zależności od kierunku sygnału.

Zmiana koloru kolumn może być użyta I do zamknięcia wcześniej otwartych zamówień.

Pomimo prostoty tego wskaźnika, nie należy natychmiast zacząć stosować go w prawdziwym obrocie. Najpierw musisz przetestować pracę XO ATR na koncie DEMO.

Ponadto zalecam wybranie innego narzędzia do filtrowania sygnałów przychodzących. Należy również to zrobić na wyniku demo.

XO Plik ATR można pobrać z tego linku:

XO ATT AA7 MTF TT

Inga Fedorova

02/06/2022

Wskaźnik nagrywania XO ATR do terminalu handlowego MT4 pojawił się pierwszy forex-for-you.ru.

.