Forum bankowe SocziMiędzynarodowe forum bankowe odbędzie się w Soczi w dniach 13 – 16 września. Jego tematem jest "banki Rosji-XXI wieku". Forum odbywa się corocznie i zawsze przyciąga uwagę nie tylko przedstawicieli społeczności bankowej, ale także władz.

Wydarzenie jest szeroko omówione przez prasę. 2016 International Banking forum został przedstawiony w 60 mediów. Wzięło w niej udział ponad 500 osób z Rosji i innych krajów. A co jest szczególnie ważne, niektóre propozycje, idee i inicjatywy omawiane na forum zostały później wdrożone w różnych projektach ustaw i rozporządzeń.

Przemysł finansowy dzisiaj i jutro: Rosja i międzynarodowa praktyka "Konferencja bankowości odbędzie się w dniach forum. Poza tym, będą okrągłe stoły. Ich uczestnicy omówią ważne zagadnienia związane z działalnością bankową. Oczekuje się, że szef banku Rosji Elvira Nabiullina, jak również przedstawiciele ministerstw i departamentów, rosyjskich i zagranicznych banków i organizacji finansowych będzie mówić.

Malownicze miejsce na forum stwarza sprzyjający klimat nie tylko do omawiania ważnych kwestii sektora bankowego, ale także do rekreacji. Uczestnicy imprezy będą mieli ciekawy program kulturalno-sportowy. Forum odbędzie się w hotelu Radisson Lazurnaya.